Barkavas bibliotēka atsāk lasītājus apkalpot klātienē

Barkavas bibliotēka no š.g. 20. maija vērs durvis lasītāju klātienes apmeklējumiem. Jūs gaida jaunas un interesantas grāmatas, kuras bibliotēka ir iegādājusies.
Aicinām pievērst uzmanību tam, ka piesardzības nolūkos tiks ieviesti dažādi ierobežojumi, kas var mainīties atkarībā no situācijas.
Cienījamie apmeklētāji!
1. Ja jūtaties slikti, lūdzu, atbildīgi izvērtējiet bibliotēkas apmeklēšanas nepieciešamību, sargiet sevi un līdzcilvēkus! Zvaniet un veiciet grāmatu pasūtījumu, tās rezervējot, vienojoties par to saņemšanu drošā bezkontakta ceļā ārpus bibliotēkas telpām.
2. Maksimālais uzturēšanās laiks bibliotēkā – 30 minūtes.
3. Apmeklētāju skaits Barkavas bibliotēkā vienlaicīgi ir 4 personas, nodrošinot 2 metru distances ievērošanu starp apmeklētājiem, kā arī apmeklētājiem un bibliotekāru, izņemot gadījumus, ja personas dzīvo vienā mājsaimniecībā.

4. Ja bibliotēku vienlaicīgi vēlēsies apmeklēt vairāk cilvēku, bibliotekāre aicinās pārējos uzgaidīt ārpus bibliotēkas telpām.
5. Lasītāju apkalpošanas norise: ienākot bibliotēkā, grāmatas jānodod, kur tās tiks ievietotas karantīnā pirms atkārtotas ievietošanas krājumā.Pēc tam jādezinficē rokas un var doties izvēlēties jaunu lasāmvielu. Pie ieejas būs izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi apmeklētājiem.
6. Periodisko izdevumu lasīšana uz vietas bibliotēkā iespējama, ja lietotājam būs sejas maska (personīgā).
7. Bibliotēkas datori paredzēti tikai noteiktu darbu veikšanai (e-pastu sūtīšana, sludinājumu caurlūkošana, rēķinu samaksa internetbankā, u.tml.), nevis izklaidei. Jāievēro 30 minūšu uzturēšanās laiks bibliotēkā, kā arī jādezinficē rokas.
8. Iespēju robežās krājuma vienības - grāmatas un periodiskos izdevumus, pirms bibliotēkas apmeklējuma rezervēt, izmantojot elektronisko katalogu, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., telefonu: 64860813.
9. Publiskie pasākumi bibliotēkā nenotiks.
10. Bibliotekārei ir tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpas apmeklētājiem ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm, tāpat arī lūgums ievērot klepošanas un šķaudīšanas higiēnu, aizliekot priekšā elkoni.
11. Lai pasargātu cits citu no inficēšanās, bibliotēka ievēros sanitārās drošības noteikumus, bibliotekāre nodrošināta ar individuālās aizsardzības līdzekļiem. Notiks arī regulāra telpu, virsmu, inventāra un grāmatu dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana, atverot logus.
12. Aicinu sekot līdzi jaunumiem bibliotēkas tīmekļvietnē http://www.barkava.lv un sociālajos tīklos. Atbilstoši sanitārā protokola prasībām https://www.km.gov.lv/lv/ministrija/jaunumi/kulturas-iestades-atsaks-darbibu-ieverojot-sanitaro-protokolu-prasibas-5161 var tikt izdarītas izmaiņas, par ko bibliotēkas lietotāji tiks informēti kā interneta vidē, tā bibliotēkās uz vietas.
13. Bibliotēka var noteikt citus papildus drošības pasākumus.

Bibliotekāre Rita

Barkava. Māls. Vēstījumi iz senajām mājvietām.
Barkavas kultūras nama "30 DIENAS SVĀRKOS" akcija!

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.