Biologiski vērtīgo zālāju apsaimniekošanai nepieciešamās zināšanas varēs iegūt arī Barkavā

Sākot ar šī gada augustu, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) uzsāks vērienīga mācību projekta īstenošanu LAP investīciju pasākumu 2014.-2020. gadam ietvaros, kas turpināsies līdz 2018. gada beigām. Projekta laikā tiks piedāvātas mācības 4 mācību blokos – lauksaimniecība, pārtikas produktu (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošana, mežsaimniecība un kooperācija.

Šobrīd uz mācībām var pieteikties tie lauksaimnieki, kas iesaistījušies LAP 2014.-2020. gadam pasākuma "Agrovide un klimats" aktivitātē "Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos" (BDUZ) un, ja ir uzņemtas saistības par Eiropas Savienības nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (kas ir 1. līdz 4.zālāju ražības klase), ne vēlāk kā saistību perioda otrajā gadā jāiegūst pamatiemaņas zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanā, apmeklējot mācību kursus un iegūstot atbilstošu dokumentu. Īpaši svarīgi tas ir tiem, kuriem 2016. gads ir jau otrais saistību gads BDUZ aktivitātē. Šiem lauksaimniekiem bezmaksas mācības šogad jāapmeklē obligāti, lai varētu saņemt atbalsta maksājumus. Mācības notiks divas dienas.

 

BDUZ mācības 2016. gadā notiks:

16. un 24. augustā, Madonā, Madonas LLKC biroja semināra zālē, Poruka ielā 2,

17. un 25. augustā, Ērgļos, Ērgļu saieta namā, Rīgas iela 5

18. un 26. augustā, Ļaudonā, Teiču dabas rezervāta administrācijas telpās,
Aiviekstes iela 3

19. un 29. augusta, Madonas LLKC biroja semināra zālē, Poruka ielā 2, Madonā.

14. un 22. septembrī, Barkavas kultūras namā, Brīvības iela 7, Barkavā.

15. un 23. septembrī, Barkavā, Barkavas kultūras namā, Brīvības iela 7, Barkavā.

 

Uz mācībām aicinām lauksaimniekus pieteikties līdz š.g. 5. augustam pie Madonas LLKC konsultācijas biroja vadītājas Aijas Vīgneres, tālr. 28675443; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Palīdzi Barkavas kultūras nama rokdarbnieču pulciņam "Avots" sagādāt vilnas zeķītes Rīgas dzemdību nama bērniņiem!
Rotāsim Barkavas un Stalīdzānu egles kopā!

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.