Bibliotēka gaida lasītājus ar jaunām grāmatām: par vēsturi un  sportu, latviešu rakstnieku jaunākās grāmatas, ārzemju rakstnieku darbi, interesantas grāmatas sākumskolas skolēniem un jauniešiem.

Ulda Neiburga grāmatā “Grēka un ienaida liesmās! Latvijas Otrā pasaules kara stāsti” apkopoti 33 stāsti – raksti, kas savulaik publicēti laikrakstā “Latvijas Avīze” un žurnālā “Mājas Viesis”. Grāmatā ietvertie raksti ir veltīti tām Otrā pasaules kara vēstures norisēm Latvijā, kas pēc kara ir bijušas vai nu sagrozītas, vai noklusētas padomju okupētajā Latvijā un vismaz daļēji neērtas arī latviešu trimdā Rietumos.

Daudzi no šiem tematiem ir izrādījušies pretrunīgi un aktuāli vai arī aizmirsti un neērti vēl šodien. Dr. hist. Uldis Neiburgs ir viens no spilgtākajiem un talantīgākajiem Latvijas vēsturniekiem, kurš spēj uzrunāt dažādas mērķauditorijas – skolēnus, studentus, pedagogus, vēsturniekus un vēstures interesentus.

Sporta draugus gaida Ingmāra Jurasona grāmata “Dukuri: ledus karaļi dzīvē”.

Tas varēja būt stāsts par sportistiem Dukuriem – par bijušo bobslejistu un skeletona aizsācēju Latvijā ? Daini Dukuru, par pasaules līmeņa skeletonistiem Tomasu un Martinu Dukuriem, kuri priecē ar medaļām un panākumiem jau vairāk nekā desmit gadus. Tā varēja būt grāmata ar statistikas datiem un rezultātu analīzi. Taču stāsts nav tikai par sportu, jo Dukuri ir arī ģimene. Stipra un tāda, kurai gribētos līdzināties. Ledus karaļi dzīvē izrādās daudzpusīgi un avantūristiski, un viņu ceļš līdz skeletonam nav bijis viegls kā kāpiens kalnā.

Jūs gaida interesantās Maigas Važas un  Sandras Švarcas grāmatas. Ar aizrautību varēsiet lasīt  Imodžena Edvardsa- Džonsa “ Sanktpēterburgas raganas”, Filipa Gregorija “Trīs māsas, trīs karalienes “ un citas grāmatas.
 
Bibliotekāre Rita

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.