Vēlētāja ceļvedis: pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām 2019

Kārtējās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas Latvijā notiks sestdien, 2019. gada 25. maijā. Latvija šajās vēlēšanās ir viens vēlēšanu apgabals, un EP no Latvijas būs jāievēlē astoņi deputāti. Kopš sestdienas, 26. janvāra, ir sācies priekšvēlēšanu aģitācijas periods. LV portāls skaidro, kur gūt nepieciešamo informāciju par EP vēlēšanu norisi un līdzdalību.

No 25.februāra līdz 1.martam pirmo reizi Vidzemē norisināsies Vidzemes Inovāciju nedēļa

Šogad pirmo reizi no 25.februāra līdz 1.martam Vidzemē norisināsies “Vidzemes Inovāciju nedēļa 2019”, kuras ietvaros notiks virkne pasākumu, rosinot esošos un topošos uzņēmējus, darbiniekus, vadītājus saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā.

Lai arī inovāciju attīstība ir pēdējo gadu prioritāte Latvijā, tomēr joprojām nepieciešams veicināt izpratni par inovāciju nozīmi ikdienā, atgādinot, ka tās nav saistītas tikai un vienīgi ar augstajām tehnoloģijām vai zinātni.

Projekts "90 DIENU IZAICINĀJUMS !!!''

Sākam jaunu projektu Barkavā!
Sīkāka informācija zvanot vai rakstot privāti! 
Iegūsti jaunu ķermeņa formu un saņem balvu!!!
SĀKAM 5. Februārī PLKST.18.00 Barkavas KN
Projekts "90 DIENU IZAICINĀJUMS !!!''
Projekta mērķis ir palīdzēt atbrīvoties no liekā svara - iedvesmojot, atbalstot un iemācot sabalansēt ikdienas ēdienkarti!

Par izglītības iestāžu apmeklēšanu aukstajā laikā

Izglītības kvalitātes valsts dienests atgādina: līdz 12 gadus veci bērni uz skolu var neiet, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 20 grādiem C, bet bērni vecumā no 13 gadiem – ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 25 grādiem C.

Ņemot vērā skolēnu vecāku un plašsaziņas līdzekļu jautājumus, Izglītības kvalitātes valsts dienests ir sagatavojis informāciju par izglītības iestāžu apmeklēšanu aukstajā laikā.

Ledus un sniega lukturu darbnīca

28.un 29.janvārī no plkst.14.30 pie Barkavas kultūras nama notiks "Ledus un sniega lukturu darbnīca".
Aicināti bērni!

Ģērbties silti, atbilstoši laikapstākļiem. Vēlams līdzi paņemt rezerves cimdus!

Lauksaimnieku balli "Dzīve kā kino..."

Šā gada 22. februārī plkst.18.00, Degumnieku tautas namā Madonas, Ērgļu, Lubānas, Cesvaines un Varakļānu novadu lauksaimnieki tiek aicināti uz lauksaimnieku balli "Dzīve kā kino..."
Ballē ir paredzēta dalības maksa- 15 EUR no personas (dalības maksā ietilpst klāti galdi un mūzika).
Balli organizē: Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar Ošupes pagasta pārvaldi, ZS "Miglas" un ZS "Druvenieki".

 

Aicinām iesaistīties diskusijā un paust viedokli par Latvijas attīstības prioritātēm pēc 2021.gada

Lai kopīgi veidotu Latviju labāku, drošāku, laimīgāku un labklājīgāku ikvienam, Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā par valsts attīstības prioritātēm un Latvijas nākotni pēc 2021.gada.

Aicinām ikvienu būt aktīvam, iesaistīties un izteikt viedokli par Nacionālā attīstības plāna 2021.-2027. gadam (NAP2027) idejiskā “kodola” un prioritāšu piedāvājumu PKC mājaslapā: http://www.pkc.gov.lv/lv/nap-2027/atbalsti-prioritates līdz 31.janvārim.

Bezmaksas konsultācijas nevalstiskajām organizācijām Madonā

28. janvārī no pulksten 10.00 Madonas bibliotēkā nevalstiskajām organizācijām būs pieejamas bezmaksas konsultācijas par grāmatvedības, juridiskajiem un attīstības jautājumiem.

Īpaši aktuāla šobrīd varētu būt gada pārskatu sagatavošana, ikdienas grāmatvedības kārtošana, kā arī aktuālās finanšu piesaistes iespējas un patiesā labuma guvēju reģistrācija, kas obligāta visām biedrībām un nodibinājumiem. Uz konsultācijām iepriekš jāpiesakās pa tālruni 20258200 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Donoru diena Barkavā

23.janvārī no plkst.9.00-12.00 Barkavas kultūras namā Donoru diena.
Kļūsti par asins donoru! Vesels cilvēks var ziedot asinis vismaz trīs reizes gadā!
Līdzi jāņem pase vai ID karte un bankas konta numurs.

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.