Cer atradināt no plastmasas maisiņiem

No nākamā gada 1. janvāra tirdzniecības vietās vairs nedrīkstēs bez maksas izsniegt plastmasas, tai skaitā vieglās plastmasas un oksonoārdāmās plastmasas, iepirkumu maisiņus, paredz grozījumi Iepakojuma likumā, kas stājas spēkā šodien, 28. novembrī. Izņēmums ir tikai ļoti vieglās plastmasas iepirkumu maisiņi, kuru materiāla biezums nesasniedz 15 mikronus. Lielākie mazumtirgotāji jau laikus pārgājuši uz videi draudzīgākiem iepakojumiem un sola, ka klientiem veikalos no 1. janvāra izmaiņu nebūs – plānie plastmasas maisiņi, kuros līdz šim, piemēram, tika ievietoti banāni, arī turpmāk būs pieejami bez maksas.

Tiesības uz pensiju, ja strādāts Latvijā un citā ES valstī

Eiropas Savienībā ir kopējs regulējums sociālajai drošībai, taču katrā valstī pensija ir jānopelna pēc tās likumiem. Piešķirot nacionālo pensiju, ja nepieciešams, ņem vērā citas valsts apdrošināšanas stāžu, taču ne citā valstī veiktās iemaksas. To der zināt Latvijas iedzīvotājiem, kuri domā par vecuma pensiju.

Adventes koncerts „ DZIESMAS DVĒSELEI”

8.decembrī plkst.15:00 Barkavas kultūras namā adventes koncerts „ DZIESMAS DVĒSELEI”.
Muzicē Inga Karpiča Lalita Dasika
Inga Karpiča rada mierpilnu oriģinālmūziku, izmantojot Latvju Dainu tekstus, ietērptus mieru nesošās skaņās savas balss un kokles pavadībā. Šī mūzika dziedē un sakārto. Dziedātājas samtainā un maigā balss spēj aizvest prom, paceļot augstāk par materiālās pasaules ikdienu. "Rāmi un pamazām, klausoties savā sirdsbalsī, kas mūs vada, atklājas ceļš un mājas, uz kurām ejam",saka etnomūzikas izpildītāja Inga Karpiča.
Pēc koncerta lielās egles iedegšana!
Ieeja brīva

Nekustamā īpašuma Eglaine otrā Izsole

Madonas novada Barkavas pagasta pārvalde pārdod mutiskā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu "Eglaine", Barkavas pagasts, Madonas novads, LV-4834, kadastra apzīmējums 7044 008 0124, kas atrodas 2 km attālumā no Barkavas, braucot Madonas virzienā, 400 metru attālumā no autoceļa P84 Madona - Varakļāni. Ar izsoles noteikumiem var iepazīties Brīvības ielā 9, Barkavā, Barkavas pagastā, Madonas novadā. Izsolāmo objektu var apskatīt darba dienās, iepriekš piezvanot un vienojoties par apskates laiku, zvanot uz tālr. numuru 26529354.

Dzīvojamās mājas "Ceriņu iela 2", Barkava izsole

“Madonas novada Barkavas pagasta pārvalde pārdod mutiskā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu “Ceriņu iela 2”, Barkavas pagasts, Madonas novads, LV 4834, kadastra apzīmējums 7044 008 0080, kas atrodas Barkavas ciema teritorijā.

Izsolāmā objektu var apskatīt darba dienās, iepriekš piezvanot un vienojoties par apskates laiku, zvanot uz tālruņa numuru 26529354.

Tikšanās ar ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu

Laiks pārcelts uz plkst.13:00

Projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem" norisināsies tikšanās ar plaši pasīstamo ģimenes psihoterapeiti Ainu Poišu.
Dalība pasākumā BEZ MAKSAS

Aicinam darbā “Barkavas pansionāts” vadītāju.

Pilna slodze uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentam:

  • 2.līmeņa augstākā izglītība ( augstākā izglītība sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību),
  • pieredze vadības darbā,
  • labas  prasmes darbā ar datorprogrammām (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint),

Veselības dienas Barkavas pagastā Decembrī

1.decembrī, plkst.13:00 (mainīts laiks) TIKŠANĀS AR ĢIMENES PSIHOTERAPEITI AINU POIŠU
6.decembrī, plkst.18:00 JOGAS NODARBĪBA. Vada jogas pasniedzēja HANNA VANADZIŅA. Uz nodarbību līdzi jāņem plediņu un vingrošanas paklājiņu.
8.decembrī, plkst. 10:00 FRAKTĀLĀ ZĪMĒŠANA. Vada fraktālās zīmēšanas metodes pasniedzēja IEVA GRETERE. Uz nodarbību iepriekšēja pieteikšanās (29524283 Agnese)

Adventes dekoru veidošana

26., 27. un 29.novembrī Bērnu un jauniešu istabā sāksim gatavoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, izveidojot Adventes dekorus.
Līdzi paņemt svecītes, ko ielikt kompozīcijā.

Jo aprīlī ir jāsmejas
Stalīdzānu bibliotēkā no 20.03.- 10.04.2019 Dzintras Mednes rokdarbu izstāde
Ieplāno tūrisma ralliju “P37 Madona – Cesvaine – Gulbene”
Koncerts "Viena tante teica..."

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.