100 krēsli Madonā

Madonas mākslas skolas atbalsta biedrība aicina visus interesentu iesaistīties plenēra aktivitātēs.

Šogad ar Madonas novada pašvaldības, VKKF atbalstītās “Vidzemes kultūras programmas 2018” un A/S Latvijas valsts meži finansiālu atbalstu, glezniecības plenērs tiek organizēts Madonas pilsētā, no 20. jūnija līdz 27. jūnijam.

Plenēra noslēgumā paredzēts izveidot izstādi Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs.

Līgo nakts balle kopā ar grupu "Kamēr jauni"

23. jūnijā plkst 22:00 Barkavas estrādē
LĪGO NAKTS ZAĻUMBALLE KOPĀ AR GRUPU "KAMĒR JAUNI"

Ieeja bez maksas

Stipra lietus gadījumā Barkavas kultūras namā

Pasākums "Saulgriežu rītā"

21. jūnijā plkst 8:00
Atpūtas zonā pie Barkavas pamatskolas

Pasākums "SAULGRIEŽU RĪTĀ"

Pasākuma laikā folkloras kopas "Madava" pieslēgšanās Latvijas Radio 2 akcijas "Gadsimta garākā līgodziesma"

Riteņbraukšanas nodarbības

Meklējot informāciju par riteņbraukšanu nejaušām atradu interneta tīmeklī www.mammadaba.lv ļoti trāpīgu aprakstu par izbraucieniem ar velotransportu: "Veselīgs dzīvesveids nav iedomājams bez nelielas sportošanas. Ja vien atliek mazliet vairāk laika no ikdienas steigas un pilsētas aizņemtības, aizbrauc kaut kur tālāk, kur velotaku malās šalc mežs, čalo upe vai mirdz ezera spogulis, kur vītero putni, lēkā vāveres, kur iekārtotas atpūtas vietas riteņbraucēju ērtībai. Atliek tikai izdomāt, vai gribi apskatīt Vidzemi, Kurzemi vai Latgali – visur ir skaisti, visur esi gaidīts, velomīli!Braukšana ar velosipēdu pa meža takām ir ideāls veids, kā ne vien uzturēt sevi labā fiziskajā formā, bet arī izbaudīt dabas skaistumu."

Skriešanas nodarbības Barkavas pagastā

Veselīgs dzīvesveids ir pamats labai labsajūtai ikdienā. Turpinot veselības projekta ieviešanu Barkavas pagastā, 26. un 28. jūnijā notiks skriešanas nodarbības treneres Antas Irbes vadībā.

Skriešana ir viens no demokrātiskākajiem sporta veidiem, pieejams teju katram un neprasa īpašus finanšu ieguldījumus. Taču, lai nenodarītu pāri savai veselībai un izbaudītu kustību prieku, svarīgi zināt, kā pareizāk sākt skriešanas treniņus un kādus apavus izvēlēties, jo tie ir svarīgākais skriešanas ekipējuma elements.

Nekustamā īpašuma "Eglaine" izsole

Madonas novada Barkavas pagasta pārvalde 13.07.2018 pārdod mutiskā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu “Eglaine”, Barkavas pagasts, Madonas novads, LV 4834, kadastra apzīmējums 7044 008 0124, kas atrodas 2 km attālumā no Barkavas braucot Madonas virzienā, 400 metru attālumā no autoceļa P84 Madona - Varakļāni.

Starptautiskais Miera skrējiens cauri Barkavai

2018.gada jūlija vidū Latvijā viesosies Starptautiskais Miera skrējiens. 2018.gada 12.jūlijā skrējiens no Varakļāniem dosies cauri Barkavai Madonas virzienā, uz brīdi apstājoties arī Barkavā.

2018.gada februārī Miera Lāpa Eiropā oficiāli tiks iedegta Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā un tad dosies cauri visām Eiropas valstīm, lai oktobrī finišētu Portugāles galvaspilsētā Lisabonā.
Latvijā Miera Skrējiens ienāks 2018.gada 11.jūlijā no Baltkrievijas Silenes robežpunktā un tālāk  dosies uz Daugavpili, Preiļiem, Madonu, Cēsīm, Valmieru, Limbažiem, lai 15.jūlijā lapu nodotu igauņiem Ainažu robežpunktā.  

Pievedceļa atjaunošana pie Barkavas pamatskolas

Informējam, ka laika posmā no 11.jūnija līdz 22. jūnijam tiks atjaunots ceļš izbūvējot asfalta segumu posmā no Barkavas kultūras nama līdz Barkavas pamatskolai.
Transportlīdzekļu kustība darbu laikā būs apgrūtināta, atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Lubāna ezera Ceļotāju dienas 2018

16.-17.jūnijā starts tiek dots pirmajām Ceļotāju dienām, kas tiek organizētas Lubāna ezera apkārtnē. Pasākuma galvenais uzsvars ir popularizēt Lubāna ezeru un tā apkārtni, kā lielisku galamērķi, kas piemērots kā aktīvās atpūtas, dabas, kultūras un lauku tūrisma cienītājiem, kā arī veidot padziļinātāku sabiedrības izpratni par dabas teritoriju "Lubāna mitrājs” -  tā dabas vērtībām un nozīmi. 

Barkavas KN kolektīvi atsāk sezonu!
Izstāde "Renesanse" Stalīdzānu bibliotēkā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Izstāde "Sportiskās virsotnes"
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.