BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

madonas_namsaimnieks.png    Ar šā gada 1. Jūniju Madonas novada Barkavas daudzdzīvokļu māju iedzīvotajiem mainīsies kārtība, kā norēķināties par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Turpmāk rēķinus par izvestajiem sadzīves atkritumiem izrakstīs SIA „Madonas namsaimnieks”.

    Aicinām Barkavas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus līdz 2016.gada 1.jūnijam  pārslēgt/noslēgt  sadzīves atkritumu apsaimniekošanas  līgumu ar SIA „Madonas namsaimnieks”.

Dīvamōtei velteitī Maja dīvkolpōjumi: dorbadīnōs 18.00 Sv. Mise,

Vysusvātōkō Sakramenta uzstōdeišona, Dīvamōtes litanija.

AICYNŌJUMS sakūpt sādžu un ceļmolu krystus un puļcētīs uz lyugšonom pi krystim.

1. majs, Leldīnu VI svātdīna

- 9.00 Vysusvātōkō Sakramenta uzstōdeišona.
- Tauta dzīd Stundu dzīsmes Vysusv. Jaunovas Marijas gūdam

CEMEX.jpg2016.gada 25.aprīlī nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu Madonas novadam.

Konkursa prioritātes:

  1. droša un veselīga dzīves vide (t.sk. preventīvie pasākumi un izglītošanas aktivitātes);
  2. vides sakopšanas, aizsardzības un saglabāšanas aktivitātes (t.sk. preventīvie pasākumi un izglītošanas aktivitātes);
  3. izglītības iespēju un sabiedrisko aktivitāšu veicināšana Madonas novada iedzīvotājiem kultūras, sporta un sociālo jautājumu jomās.

IMG_20160423_125634.jpgBarkavas pagastā lielā talkošana, kad tika sakopti gan ceļu krustojumi, gan ceļmalas, gan iecienītas sportošanas un atpūtas vietas, norisinājās vairākās vietās. Kopā talkā piedalījās apmēram 45 Barkavas pagasta iedzīvotāji, daudzi iedzīvotāji rosījās arī savu māju pagalmos, padarot apkārtni tīru.

Autoceļa Madona - Rēzekne 24 kilometrs ir zīmīgs ar skaistu, bet ļoti aizaugušu bērzu aleju abās ceļa pusēs. Zinātāji  stāstīja, ka šīs bērzu alejas savulaik, pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados, stādījuši Barkavas skolas un Kalna skolas skolēni. Strādājuši divas dienas.

20.04.2016_1.JPG     Bibliotēku nedēļas ietvaros 20.aprīlī Barkavas un Stalīdzānu bibliotēku vadītājas saviem aktīvākajiem lasītājiem bija noorganizējušas ekskursiju pa Madonas novadu. Katru gadu notiek kāds abu bibliotēku kopīgs pasākums, un šogad tā bija ekskursija.

     Vispirms ciemojāmies SIA “Madonas karameles”, kur uzzinājām visu par karameļu tapšanas procesu un katram bija iespēja uztaisīt un iesaiņot līdzņemšanai savas dzērveņu karameles. Prieks, ka mēs bijām pirmā ekskursantu grupa jaunajās uzņēmuma telpās Rīgas ielā 1.

page0001.jpgBiedrība "Mēs - Barkavas pagastam" 23.aprīlī pulksten 10:00 aicina uz Lielo talku Barkavas Dobēs.

Talciniekiem jāņem līdzi darba prieks, grābeklis un cimdi. Par pārējo parūpēsimies mēs!

ASR-balts8.jpgPulkveža O.Kalpaka piemiņas fonds un Ošupes pagasta pārvalde aicina piedalīties ikgadējā pavasara talkā pulkveža O.Kalpaka dzimtas mājās Madonas novada Ošupes pagasta „Liepsalās”

2016.gada 30.aprīlī plkst.11.00.

Šī  gada talkas mērķis - ikgadējie sakopšanas darbi, stādījumu atjaunošana, jaunu objektu veidošana.

23.04.2016.jpgMadonas novada Barkavas pagasta pārvalde 23.aprīlī plkst. 10.00 aicina uz "Priežukalna bērzu alejas sakopšanas talku".

Līdzi jāņem cirvji, zāģi, cimdi un labs noskaņojums.
Talciniekiem pusdienās būs silta zupa.
Pulcējamies Priežukalnā!

Tālrunis uzziņām 26369471, Dacīte