BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Amata pienākumi:

  • Organizēt, plānot, vadīt un kontrolēt kultūras nozares darbu Barkavas pagastā;
  • Organizēt, plānot, vadīt un kontrolēt Barkavas pagasta amatiermākslas kolektīvu darbu, māksliniecisko izaugsmi un attīstību;
  • Sekmēt kultūras dzīves norišu daudzveidību pagastā;
  • Piedalīties novada kultūras norišu organizēšanā;
  • Kultūras nama budžeta plāna sagatavošana apstiprināšanai, atbildība par tā izpildi;

latvijas_zelts1.JPG     No 5.aprīļa Barkavas bibliotēkā ir skatāma barkaviešu sarūpētā  keramikas izstāde “Latvijas zelts - māls”. Izstādē ir izlikti izstrādājumi tikai no Latvijas mālā. Šie priekšmeti ir keramiķu roku darbs. Izstādi ar saviem darbiem papildināja mūsu novadniece - pasaules slavena  keramiķe Līga Skariņa.

     Paldies par visiem par sadarbību izstādes veidošanā!

SIA „Barkavas KPS”, vienotais reģ. Nr. 45403004043, juridiskā adrese: Brīvības iela 9, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads, LV-4834,  2016..gada aprīlī Madonas novada pašvaldībā iesniedza ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa projektu Barkavas pagastā, kas aprēķināts saskaņā ar Ūdenssaimniecības tarifa aprēķināšanas metodiku.

Ar šā gada 1. Jūniju Madonas novada Barkavas daudzdzīvokļu māju iedzīvotajiem mainīsies kārtība, kā norēķināties par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Sakarā ar SIA ”Barkavas KPS” reorganizāciju, turpmāk rēķinus par izvestajiem sadzīves atkritumiem izrakstīs SIA „Madonas namsaimnieks”.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu nodaļas darbinieki sākot ar 2016. gada 11. aprīli veiks lauku apsekošanas darbus Madonas novada Barkavas, Mētrienas un Ošupes pagastos.

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no šā gada 11.aprīļa līdz 23.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem var pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.

22.05.2016.jpg

2016. gada 22. maijā plkst. 13.00 Barkavas kultūras namā norisināsies mazo vokālistu konkurss „Barkavas cālis - 2016”.

Konkursā var piedalīties visi pirmsskolas vecuma bērni.

Leldīnu oktavas laikā leidz 3. apreļam Sv. Mise kotru vokoru 18.00

31. marts, caturtdīna 17.00 Svātō Stunde. 18.00 Sv. Mise

1. apreļs, pīktdīna 17.00 Adoracija, Jezus Sirds dīvkolpōjums. Sv. Mise 18.00.