BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

    SIA „Barkavas KPS”, vienotais reģ. Nr. 45403004043, juridiskā adrese: Brīvības iela 9, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads, LV-4834,   Madonas novada pašvaldībā iesniedza siltumenerģijas  pakalpojuma gala tarifa projektu Barkavas pagastā, kas aprēķināts saskaņā ar Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu  tarifa aprēķināšanas metodiku.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs
 (bez PVN)
EUR/MWh

Piedāvātais tarifs
(bez PVN)
EUR/MWh

Siltumenerģijas gala tarifs

59.32

55.43

Juļa mēness veļteits Vysudōrgō Kristus Ašņa gūdynōšonai

1. juļs, mēneša I pīktdīna.
-17.00 Adoracija, Jezus Sirds litanija
-18.00 Sv. Mise Jezus Sirds gūdam. Krysta relikviju pagūdynōšona

2. julī, sastdīnā Krīvbērzes kopūs kopusvātki pl. 12.00 sv. Mise kapličā

Barkavas pagasta pārvalde ar Madonas novada Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas atbalstu veiks Brīvības un Dzirnavu ielas kā arī Brīvības un Ozolu ielas krustojumu nobrauktuvju seguma maiņu.
Darbu izpildes plānota Jūnija pēdējās dienās. Transportlīdzekļu kustība darbu laikā būs apgrūtināta, atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Piedalīties konkursā tiek aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai pie daudzdzīvokļu mājas.

Konkursam vērtēšanai var pieteikt:
* Barkavas pagastā esošu vienu vai vairākas puķudobes dažādos laikos (pēc puķu ziedēšanas laika);
* gan savu, gan citu veidotu puķudobi.

Š.g. 21. jūnijā, vasaras saulgriežos, Barkavas centrā tika pīts kopīgais Jāņu vainags, kur zaļumus un jāņuzāles gādāja pagasta iestādes, uzņēmēji un iedzīvotāji.  Plkst. 9:34 pieslēdzāmies Latvijas radio2 rīkotajā akcijā "Gadsimta garākā līgodziesma", kur folkloras kopa "Madava" skandināja savas līgo dziesmas.

        Iznācis informatīvā izdevuma “Barkavas Vārds” jūnija numurs. Numurā: aktualitātes un pagasta iestāžu notikumu apskats, jauna rubrika "Barkavas Vārds" vaicā, intervija ar bijušo barkavieti, Barkavas ciema izpildkomitejas priekšsēdētāju Pēteri Eglonu, ieskats pirmsskolas izglītības iestādes "Ābelīte" un pamatskolas absolventu nākotnes plānos, turpinājums vēstures lappusei, kā arī vasaras pasākumu plāns un cita noderīga informācija. 

        Iepriekšējo numuru arhīvs: barkava.lv

Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

 Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016. gada 11. jūlija līdz 10. augustam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā".

Vasaras Saulgriežos, 21.jūnijā, Latvijas Radio 2 aicina visu Latviju izbaudīt kopības sajūtu, no saules lēkta līdz pat saules rietam vienojoties kopīgā Līgodziesmā.

Gada garākajā dienā Līgodziesma savu ceļu cauri Latvijai uzsāks saullēktā plkst. 4:29 LR2 studijā, kur saulīti modināsim kopā ar folkloras kopu „Kokle”. Tālāk tā dosies uz Siguldu, kur Svētku laukumā austošo dienu ieskandinās „Jauno Jāņu orķestris”. Salacgrīvas folkloras ansamblis „Cielava” uz līgošanu pulcēsies jūras krastā, savukārt no viņiem līgošanas stafeti pārņems Strenču novada Jērcēnu folkloras kopa „Mežābele”.

    Šovasar Saulgriežu laikā no 20. līdz 21. jūnijam Latvijas Senioru deju apvienība (LSDA) sadarbībā ar Madonas novada Ošupes pagasta pārvaldi, Degumnieku TN, Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta pārvaldi, Gaigalavas KN un ūdenstūrisma attīstības centru „ Bāka”, kas atrodas pie Lubāna ezera, rīko Otro sieviešu deju kopu festivālu, kam dots nosaukums „Spīganu dejas ezera atspulgā”.

    Daudzi jautās, kas tad ir Spīgana? Viņa ir vieda, zinoša, gudra, spēcīga sieva, kurai ar savu sievišķo enerģiju, jāprot aizsargāt sevi, savas mājas pavardu un dzimtu.