BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

ZIVIS.JPGĪSUMĀ

  • Stingrākas prasības makšķerniekiem noteiktas pēc makšķernieku sabiedrisko organizāciju iniciatīvas.
  • Pašvaldība ar saistošajiem noteikumiem drīkst noteikt no MK noteikumiem Nr.800 atšķirīgu makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtību.
  • Makšķerniekam jāiegādājas makšķerēšanas karte, izņemot par 16 gadiem jaunākas un 65 gadiem vecākas personas, kā arī invalīdus.

B-Page1.jpg   Gada ienākumu deklarācija par 2015.gadā gūtajiem ienākumiem jāiesniedz Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no 2016.gada 1.marta.
VID atgādina, ka gada ienākumu deklarācija par 2015.gadā gūtajiem ienākumiem obligāti laikā no 2016.gada 1.marta līdz 1.jūnijam jāiesniedz tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri veikuši saimniecisko darbību (piemēram, ir individuālā uzņēmuma īpašnieki, izīrē vai iznomā savu īpašumu, ir zemnieku saimniecības īpašnieki, ir guvuši ienākumus no profesionālās darbības u.c.).

3. marts, caturtdīne Svātō Stunde 17.00 sv. Mise 18.00

4. marts, mēneša I pīktdīne. 17.00 Krystaceļš, Sv. Mise.
- Jezus Sirds litanija, Krysta relikviju pagūdynōšona.                                                        

5. marts,  I mēneša sastdīna.
- 17.00 Vysusvātōkō Sakramenta uzstōdeišona.
- Rūžukrūņa III daļa - Sōpeigō. Meditacijas par 15 Rūžukrūņa nūslāpumim. Sv. Mise.

NIN_apmaksa.jpg    Pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksātājiem ir izsūtījušas maksāšanas paziņojumus par aprēķināto NĪN 2016. gadam. Nodokli par zemi un mājokli aprēķina uz gadu, un tas tiek sadalīts četros maksājumos: šogad NĪN maksāšanas termiņi noteikti 31. marts, 16. maijs, 15. augusts un 15. novembris. Maksājumu var veikt gan pa daļām norādītajos termiņos, gan arī avansa veidā, līdz pirmajam maksājuma termiņam – 31. martam – samaksājot visu summu.

    6. februārī Barkavas kultūras namā izskanēja Madonas kultūras nama koncerts "Ielūgums".
Koncerta galvenais nolūks bija aicināt visa Madonas novada iedzīvotājus uz Madonas 90 gadu jubilejas pasākumiem 2016. gada jūnijā.

Gavēņa laiks!

2. februars, ūtardīna.  Jezus Upurēšona Svētneicā  - (Sveču Dīna)

- 9.00 tauta dzīd Zīmassvātku dzīsmes. Sv. Mise 10.00
- Mises laikā tiks svēteitas sveces.
- Procesija ar aizdagtom svecem pa bazneicu.

3. februars, trešdīna. Sv. Blazija dīna.

    Barikāžu notikumi 1991.gadā no 13. līdz 27.janvārim bija ļoti nozīmīgs laiks Latvijas vēsturē. Latvijas iedzīvotāji pirmo reizi pēc padomju varas pusgadsimta okupācijas bezbailīgi cēla barikādes, lai cīnītos par savu neatkarību. Ar savu drosmi, pašaizliedzību un vienotību mēs nosargājām savu valsti.