Sokrata brīvdienu 5 gadu jubilejas balle 23.06.2019

No vēstures:
Sākot no 2000 gada, kad mūsu Jānim bija pirmie Līgo svētki, mūsu mājās ''Miglas'', Ošupes pagasts, Madonas novads, Līgo svētki ir publisks pasākums. Spēlē dzīvā mūzika, mazais ''pāri lecamais'' ugunskurs, lielais ugunskurs, kurš svinīgi tiek iedegts pusnaktī, alus, siers un pārējais kas  Līgo vakaram piederas. Jānis ir maķenīt paaudzies, studē un šovasar dodas uz štatiem tirgot grāmatas. Tāpēc Līgo vakaram mūsu mājās šogad ir nedaudz citādāks piesitiens- grupas SOKRATA BRĪVDIENAS piecu gadu jubilejas pasākums. Šī grupa ar pirmo publisko uzstāšanos debitēja 2014 gada Līgo pasākumā mūsu mājas.

Kapusvētki Barkavas apkārtnē 2019. gadā

Latvijas evaņģēliski luteriskās draudzes kapusvētki:

Saikavas kapos 6.jūlijā plkst. 13:00

Muižas kapos 3.augustā plkst. 12:00

Romas katoļu draudzes kapusvētki:

Krievbirzes kapos 20.jūlijā plkst. 12:00 (sv. Mise kapličā un kapusvētki)

Cauņu kapos 06.jūlijā plkst. 12:00

Vecumnieku kapos 27.jūlijā plkst. 12:00

Trizelnieku kapos 27.jūlijā plkst. 13:00

Barkavas kapos 3.augustā plkst. 11:00 (sv. Mise baznīcā un kapusvētki)

Muižas kapos 3.augustā plkst.15:00

Izmaiņas maršrutā Nr.7044 Daugavpils–Madona

Lai pasažieriem ceļā būtu jāpavada mazāk laika, no 2019. gada 4. jūnija maršruta Nr.7044 Daugavpils–Madona autobuss, kas no Daugavpils autoostas izbrauc plkst.7.35, galapunktā pienāks plkst.10.35 (līdz šim pienāca plkst.11.10). Savukārt reiss Madonas autoostā tiks uzsākts plkst.14.30 (līdz šim tas tika uzsākts plkst.13.50), nemainot reisa noslēgšanas laiku galapunktā. Papildus tam tiks atcelts autobusa stāvēšanas laiks Viļānu autoostā un pieturvietā “Barkava”.

Informāciju iesūtija: Zane Plone, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Valsts SIA Autotransporta direkcija.

Barkavas bērnu un jauniešu istaba meklē sev nosaukumu!

Barkavas jaunieti, esi radošs, liec lietā savu iztēli un radi nosaukumu bērnu un jauniešu istabai!
Līdz 12.jūnijam iesūti savu ideju e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai izmantojot WhatsApp 29524283.
Tiekamies bērnu un jauniešu istabā 12.jūnijā, plkst.15:00, lai prezentētu savas idejas un iegūtu nosaukumu!

Nenokavē! Kam 2018. gada ienākumi jādeklarē līdz 3. jūnijam

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka palikusi nepilna nedēļa, lai gada ienākumu deklarāciju par 2018. gadu iesniegtu tie nodokļu maksātāji, kam tas ir jāizdara obligāti līdz šī gada 3. jūnijam. Šogad tas ir jāizdara arī tiem iedzīvotājiem, kuriem saistībā ar progresīvās nodokļa likmes vai diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu ir radusies nodokļa starpība, kas jāpiemaksā valsts budžetā.

Līgo balle

23.jūnijā plkst.22.00 Barkavas estrādē Līgo nakts balle kopā ar grupu "Kamēr jauni".
Stipra lietus gadījumā Barkavas kultūras namā.
Ieeja bezmaksas!

Izdomāts, jautri bēdīgs notikums kādā Latvijas pagastā Jāņu vakarā

Vasaras saulgriežus svinēsim 22.jūnijā plkst.15.00 Barkavas estrādē ar  pasākumu „Izdomāts, jautri bēdīgs notikums kādā Latvijas pagastā Jāņu vakarā”. Uzvedumā ar dziedāšanu un dejošanu piedalīsies  Barkavas un Praulienas pagastu pašdarbnieki.
Režisore Aija Špure.
Ieeja bezmaksas!

…Atnāks silta vasariņa…

1. jūnijā ģimenes kopā ar bērniem tiek aicinātas uz aktivitāšu pasākumu Barkavas volejbola laukumā “Dobes”, kas veltīt starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Jūs gaida jautras un interesantas atrakcijas, stafetes, konkursi, zīmēsim un krāsosim, spēlēsim lielizmēra galda spēles.
Būs arī aizraujoša komandu spēlē- Volejbols ģimenei, kur savā starpā meistarībā sacensties tiek aicinātas tēvu-dēlu, māšu-meitu, māsu un brāļu komandas (NOLIKUMS).
Nāc, piedalies, jūti līdzi!

Sākas pieteikšanās mācībām pieaugušajiem gandrīz 800 programmās

Pirmdien, 27.maijā atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šogad piedāvāto programmu skaits, salīdzinot ar 2018. gadu, ir pieaudzis teju divkārt, un strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no gandrīz 800 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un pirmoreiz to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.