Izrāde "Brangais ķēriens"

27.oktobrī plkst.19.00 Barkavas kultūras namā uz izrādi "Brangais ķēriens" aicina Meirānu tautas nama amatierteātris "Zeltrači".
Nelikumīgi darījumi, policijas sirēnas, pakaļdzīšanās, pārpratumi, amizantas situācijas.
Beigas kā vienmēr labas!
Vadītāja –Ilona Malahovska
Lomās- Aivars Bilinskis,  Dzintars Aizsilnieks,  Linda Dubrovska,  Ilona Malahovska,  Gunta Brieze,  Andris Briezis, Jautrīte Aizsilniece,  Aivita Apsīte pie skaņu un gaismas pults-Aiva Caunīte.
Ieeja: 2.00 EUR

Aicinām Madonas iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Aicinām Madonas un Madonai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 7.novembra līdz 28.novembrim, Madonas novada sociālajā dienestā (Parka iela 6, Madona, Madonas pilsēta, LV-4801).

Barkavas pansionāta iemītniecei 100 gadu jubileja!

13. oktobrī Barkavas pansionāta iemītniece Helēna Čevere savā radu un draugu lokā svinēja 100. dzimšanas dienu, savukārt 15.oktobrī jubilāri sveica pansionāta darbinieki, klienti, kā arī Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs un sociālā darbiniece Evita Caune. Lai jubilārei veselība un možs gars arī turpmāk!

Nodarbība "Spilvendrānu šūšana"

Projekta "Šūšanas prasmju pilnveidošana Barkavas pagastā'' ietvaros 17.oktobrī plkst.13.00 Barkavas KN notiks nākošā nodarbība "Spilvendrānu šūšana". Ar materiāliem nodarbību dalībnieki tiks nodrošināti!

Valsts policijas iedzīvotāju pieņemšanas laiki Barkavā.

Valsts policija atjauno iedzīvotāju pieņemšanu pagastu pārvaldēs.

Barkavas pagasta iedzīvotāju pieņemšanas laiki 2018.gadā: 17.oktobrī, 21.novembrī, 19.decembrī no plkst.09:00 līdz 10:00.
Pieņemšanas vieta: Barkavas pagasta pārvalde (Brīvības iela 9, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads).

Nepieciešamības gadījumā Valsts policijas palīdzības tālrunis: 110.

Sargi savu mājokli!

Ilgstošas prombūtnes laikā palūdz uzticamam kaimiņam pieskatīt dzīvokli un nepieciešamības gadījumā ziņot par aizdomīgām situācijām!

Kas zog?

-) Zādzību veicēji var būt dažāda vecuma, tautības, ādas krāsas un sociālā slāņa personas

Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektus mācību motivācijas palielināšanai

Madonas novada pašvaldība aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros. Konkursa ietvaros iespējams iegūt 4600 eiro savas idejas īstenošanai. Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 12. oktobrim.

AS “Madonas ūdens” piedāvā skaitītāju noņemšanu uz ziemas periodu.

AS “Madonas ūdens” piedāvā iespēju ziemas sezonas laikā to privātmāju skaitītāju īpašniekiem, kuri šajā periodā neizmantos ūdeni, šos skaitītājus noņemt, pieņemt glabāšanā un līdz ar siltā laika iestāšanos uzlikt atpakaļ. Tas paredzēts, lai pasargātu skaitītājus no sasalšanas un iespējamas ūdens noplūdes

Par valsts veselības apdrošināšanu

Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1. janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem:

Barkavas KN kolektīvi atsāk sezonu!
Izstāde "Renesanse" Stalīdzānu bibliotēkā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Izstāde "Sportiskās virsotnes"

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.