Sarunas par dārza kopšanu

11.aprīlī plkst.17.00
Barkavas kultūras nama mazajā zālē
Tikšanās ar Dainu Zvejsalnieci, dārznieci, vides dizaineri.
Saruna par dārza plānošanu, veidošanu un kopšanu. Būs iespēja iegādāties probiotiskos  BINATEC līdzekļus!
Ieeja bezmaksas

 

Apstiprināts Madonas novada pašvaldības budžets 2019.gadam

2019.gada 28.februāra domes sēdē ir apstiprināts Madonas novada pašvaldības 2019.gada budžets. Tas sastāv no pamatbudžeta, investīciju jeb attīstības budžeta un speciālā budžeta (ceļu fonds un dabas resursu nodoklis).

Pirmkārt – pamatbudžets. Tā apjoms izdevumos un ieņēmumos ir apstiprināts 24 269 217 eiro apmērā. Salīdzinot ar 2018.gadu tas ir palielinājies par 821 585 eiro. Pamatbudžeta veidošanas principi palikuši tādi paši kā iepriekšējā gadā – no budžeta tiek finansēta iestāde, aktivitāte, projekts. Katrai iestādei, atbilstoši apstiprinātajam amata vienību sarakstam aprēķināti izdevumi atlīdzībai, paredzēti iestāžu uzturēšanas izdevumi. 

AS “Madonas ūdens” aicina iedzīvotājus uz tikšanos

Sakarā ar jauno ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu stāšanos spēkā no 2019.gada 1.maija un citiem saimnieciskās darbības jautājumiem, AS “Madonas ūdens” aicina iedzīvotājus uz tikšanos.
Tikšanās notiks: Barkavas pagastā – 16.aprīlī  plkst.17.30, Barkavas kultūras namā.

AS “Madonas ūdens” administrācija.

Lieldienas Barkavā

21.aprīlī plkst.12.00 Vizināšanas zirga pajūgā un dažādas aktivitātes bērniem pie Barkavas kultūras nama.
Plkst. 14.00 Barkavas amatierteātra izrāde Z.Pamše "Vīrietis".
Ieeja visos pasākumos bez maksas!

Sportiskās lieldienas Barkavā

Arī šogad Lieldienās neiztikt bez sportiskām aktivitātēm. Kā jau ierasts Barkavas pamatskolas sporta zālē norisināsies, nu jau par tradīciju kļuvušās, Lieldienu kausa izcīņas volejbolā un basketbolā. Barkavas kultūras namā meistarībā sacentīsies arī tuvākās un tālākās apkārtnes zolītes meistari.

SIA "Vidzemes būvnieks" informē

SIA "Vidzemes būvnieks" sakarā ar ERAF projekta Nr.5.1.2.0/17/I/011 "Valsts nozīmes ūdensnotekas Meirānu kanāls, ŪSIK kods 4234:01, pik113/33-241/93 Ošupes un Barkavas pagastā, Madonas novadā, Murmastienes un Varakļānu pagastā, Varakļānu novadā, atjaunošanas būvdarbi īstenošanu, informē, ka tiks slēgts Lubāna dambis no Kalnagala slūžām atbilstoši situācijas plānam laikā no 2019.gada 10.aprīļa līdz 2019.gada 31.decembrim.

Uzlabotas iespējas meklēt traktortehnikas valsts tehniskās apskates vietas

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk VTUA) ir izveidojusi interaktīvu valsts tehniskās apskates rīku/karti traktortehnikai, kurā jebkurš interesents var meklēt tehniskās apskates vietu un laiku iespējami tuvu traktortehnikas atrašanās vietai.

Kartē ir iespēja izvēlēties vēlamo atrašanās punktu, uz kura uzklikšķinot, atvērsies papildu skaidrojošā informācija. Katram norādītajam punktam ir pievienotas koordinātes, lai apskates vietu ērtāk meklēt kādā no meklēšanas aplikācijām.

Lielā Talkā šogad aicina – talkojot, atkritumus uzreiz šķirot!

Šogad Lielā Talka notiks 27. aprīlī un tajā cilvēki ne tikai tiek aicināti vākt atkritumus, bet iet vienu soli tālāk – tos vācot - šķirot. Šodien Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, piedaloties izglītojošiem lektoriem un iedvesmotājiem, norisinājās visas Latvijas Lielās Talkas koordinatoru tikšanās, kā arī tika aizvadīta preses konference “Ideju Talka”, kurā piedalījās Lielās Talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kartē atzīmējot pirmo talkošanas vietu Latvijā.

"Barkavas Vārds" 2019.gada marta numurs

Pie lasītājiem jau nonācis šī gada pirmais Barkavas pagasta pārvaldes izdevuma "Barkavas Vārds" numurs. Šajā numurā piedāvājam interviju ar bijušo barkavieti Intu Broku, kuru dēvē par vijoles dīvu. Sarunājamies ar popularitāti guvušo Ritvaru Toču no Stalīdzāniem, kurš iegūst vilnu no kokiem un augiem. Uz sarunu aicinām bijušo skolotāju, bet tagad bibliotekāri Ināru Pāvulsoni. Vēsturisko ieskatu Barkavas baznīcas dzīvē mums piedāvā Marta Ikauniece. Vēl izdevumā aktuālā informācija par pārvaldes un tās iestāžu darbu, pasākumu afišas par notikumiem sportā un kultūrā.

Lai jauks un saulains pavasaris!

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.