„Putnu vērošanas dienas 2019”

6.un 7. aprīlī aicinām ikvienu dabas draugu uz pavasara “Putnu vērošanas dienām 2019” dabas liegumā “Lubāna mitrājs”. 6.aprīlī dosimies pārgājienā uz zivju dīķiem Nagļu ciema apkārtnē, bet 7.aprīlī plānota pastaiga pa Īdeņas zivju dīķiem.

6.aprīlī sapulcējuši visus pasākuma dalībniekus, dosimies aptuveni 3 stundu garā putnu vērošanas pārgājienā. Ielūkosimies Nagļu dīķu gājputnu pasaulē. Pulcēšanās plkst. 11.00.

SIA "Madonas siltums" īsteno Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projektus

Starp SIA “Madonas Siltums” un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru 10.01.2019. ir parakstīts līgums par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta “Siltumtīklu izbūve Madonā” Nr. 4.3.1.0/18/A/031 īstenošanu.

Projekta mērķis: SIA „Madonas siltums” projektu īsteno, lai uzlabotu esošās Madonas pilsētas centralizētās siltuma pārvades sistēmas darbības efektivitāti, tādā veidā nodrošinot nepārtrauktu un stabilu siltumenerģijas piegādi esošajiem un potenciāli jaunajiem patērētājiem, lai samazinātu vai noturētu siltumenerģijas izmaksas pašreizējā līmenī, kā arī paaugstinātu uzņēmuma vērtību.

2019.gada 30.marts 20:30-21:30 - Zemes stunda

Jau divpadsmito reizi cauri laika joslām visā pasaulē svinēs Zemes stundu.

2019. gada 30. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība vai organizācija – ikviens ir aicināts  izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Sākas traktortehnikas valsts tehnisko apskašu sezona

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei. Ar 2019.gada martu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) ir atklājusi lauksaimniecības sezonas sākumu, t.i., ir dodas maksimāli tuvu traktortehnikas atrašanās vietai veikt valsts tehnisko apskati.

Stalīdzānu bibliotēkā no 20.03.- 10.04.2019 Dzintras Mednes rokdarbu izstāde

Izstādē var apskatīt barkavietes Dzintras Mednes rokdarbus- hobiju, jau vismaz 30 gadu garumā veiktos darbiņus.
Redzam tamborētas cepures, salvetes- taurenīšus. Adītas šalles, cepures, cimdus, zeķesun maučus- pulsa sildītājus.
Arī plecu lakatus un istabas čībiņas.
Dzintra ir darinājusi piespraudes, rokassprādzes un auskariņus.
Visi gaidīti, lai skatītu Dzintras Mednes , kura daudzus gadus dzīvojusi arī Stalīdzānos, atpūtas brīžos darinātos darbus.

Koncerts "Viena tante teica..."

30.martā plkst.16.00
Barkavas kultūras namā koncerts "Viena tante teica..."
Uz Joku dienas priekšvakara pasākumu aicina sieviešu deju kopas no tuvākas un tālākas apkārtnes.
Ieeja brīva

Jo aprīlī ir jāsmejas

Aprīlī ir jāsmejas, tomēr joki jāsagatavo jau martā.
Jaunieti, saceri pats savu anekdoti, joku stāstu vai smieklīgāko izjokošanas gadījumu, uzraksti to uz papīra un līdz 28.martam atnes uz Bērnu un jauniešu istabu.
1.aprīlī, plkst.14:30 apkoposim stāstus un smiesimies kopā!

Izstāde "No diedziņa līdz....."

20.martā plkst.13.00 Barkavas kultūras nama mazajā zālē izstādes "No diedziņa līdz...." atklāšana.
Izstādē apskatāmie darbi tapuši projektu "Aušanas amata prasmju apgūšana Barkavas pagastā" un "Šūšanas prasmju pilnveidošana Barkavas pagastā" ietvaros.
Izstāde būs apskatāma no 20.marta līdz 22.aprīlim

Kas jāzina par slimības lapu B

Saslimšanu nevar uzskatīt par patīkamu stāvokli, un tādā brīdī ir svarīgs ne vien atlabšanas process, bet pietiekams finansiālais nodrošinājums. Ja slimība ievelkas vai saslimis bērns, sāk “strādāt” sociāli apdrošinātas personas statuss un no atalgojuma maksātās sociālās iemaksas, jo tad darbnespējas lapas B slimības pabalsta izmaksu pārņem valsts. Slimības pabalsta par B lapu aprēķins ir komplicēts un atšķirīgs dažādām nodarbināto grupām. Diemžēl ne vienmēr slimības lapu B, ja tā ir izsniegta, valsts apmaksās. Turklāt saņemtā pabalsta apmērs dažkārt var nepatīkami pārsteigt.

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.