Industriālā mantojuma tūre Vidzemē: unikāla iespēja paciemoties 10 objektos

Piecās septembra un oktobra nedēļas nogalēs notiks industriālā mantojuma tūres. Tā būs unikāla iespēja apskatīt industriālā mantojuma objektus Latvijā un Igaunijā. No 14.–16. septembrim pirmie ciemos aicinās vidzemnieki – 10 industriālā mantojuma objekti Vidzemes plānošanas reģionā piedāvās apmeklētājiem no dažādiem aspektiem iepazīt industriālās vēstures liecības. Notiks gan izklaidējošas, gan izglītojošas aktvitātes, lai pievērstu sabiedrības uzmanību industriālajam mantojumam Vidzemē un iepazīstinātu ar tūrisma piedāvājumu tajos.

2018./2019. mācību gads, brīvdienas un pārbaudes darbi

Sākoties 2018./2019. mācību gadam, LV portāls apkopojis aktuālāko informāciju par jauno mācību ciklu, tostarp skolēnu brīvlaiku un pārbaudes darbu laiku.

Ministru kabineta (MK) noteikumi Nr. 763 “Par 2018./2019. mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku” nosaka šī mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku tām vispārējās izglītības iestādēm, kuras īsteno vispārējās pamatizglītības programmas un vispārējās vidējās izglītības programmas.

Redzes pārbaude Barkavas kultūras namā

Informējam, ka š.g. 7. septembrī no plkst.11.00 Barkavas KN telpās pēc iepriekšēja pieraksta iespēja apmeklēt bezmaksas REDZES PĀRBAUDI (pasūtot brilles). Redzes pārbaudes cena, nepasūtot brilles, 5,00 EUR. 

Pieteikties uz redzes pārbaudi var līdz 06.09.2018. pa tālruni 28666797 vai 26080010 (Elīna). Zvanīt darba laikā 9.00-19.00

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS !

Izstāde Stalīdzānu bibliotēkā

No 3. - 28. septembrim var apskatīt Sarmītes Radiņas dzeju  un fotogrāfijas. Ir iespējams nobalsot par sev tuvāko dzejoli.

Mantojuma kārtošanas gaita – soli pa solim

Katru gadu zvērināti notāri Latvijā uzsāk vidēji 12 000 mantojuma lietu. Ir trīs veidi, kā mūsu valstī mantot un atstāt mantojumu, – ļaut, lai manta tiek sadalīta saskaņā ar likumu, atstāt testamentu vai noslēgt mantojuma līgumu. Šajā publikācijā skaidrojam, kā jārīkojas cilvēkam, kurš kļuvis par mantinieku pēc tuvinieka nāves.

Brīvdabas dambretes turnīrs 2018

Laika apstākļu lutināti jau trešo gadu pēc kārtas augusta trešajā sestdienā Barkavas estrādē notika Barkavas brīvdabas dambretes turnīrs. 18. augustā Barkavā pulcējās 37 dambretisti no Daugavpils, Liezēres, Dzelzavas, Jaungulbenes, Barkavas.Tālāko ceļu bija mērojis Stefans Kasems, kurš bija atbraucis no Vācijas.

Tags:

Zinību diena Barkavas pamatskolā

2018. gada 3. septembrī Barkavas pamatskolā iesāksies jaunais mācību gads. Zinību diena plkst. 9:00 pirmsskolas grupās un plkst.10:00 pamatskolā.

Sekmīgu jauno mācību gadu!

Autovadītāju ievērībai!

Madonas novada pašvaldība informē, ka turpmāk, lai uzlabotu satiksmes un gājēju drošību, Blaumaņa ielā posmā no Raiņa ielas līdz Alunāna ielai - braukšanas ātrums tiek mainīts no 50 km/h uz 30 km/h.

Madonas novadā sākusies trešā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

15. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām 11 tautsaimniecības nozarēs, līdz 17. septembrim iesniedzot pieteikumu kādā no 70 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Izstāde "Renesanse" Stalīdzānu bibliotēkā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Barkavas KN kolektīvi atsāk sezonu!
Izstāde "Sportiskās virsotnes"
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.