Apkārt Barkavai - 2018

1. septembris šogad iezīmēsies ne tikai ar zinību dienu bet arī ar vairākām projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, tostarp, Barkavā, kur ikviens interesents varēs nodoties nakts piedzīvojumam – orientēšanās sacensībām.

Turpmāk varēs saņemt atbalstu meža atjaunošanai arī spēcīgu lietavu vai sausuma gadījumos

Otrdien, 21. augustā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotās izmaiņas Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtībā pasākumā “Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā”. Izmaiņas nosacījumos sagatavotas, lai meža īpašnieki varētu saņemt atbalstu mežaudžu atjaunošanai ne tikai ugunsgrēka, bet arī spēcīgu lietavu vai sausuma gadījumos.

Mikrouzņēmumiem – 15 miljonus eiro liels ES finansējums

Pateicoties līgumam ar Eiropas Investīciju fondu, augusta otrajā pusē valsts akciju sabiedrība “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” sāks pieņemt pirmos aizdevuma pieteikumus Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmā. Tas ļaus mikrouzņēmumiem saņemt samazinātu procentu likmju aizdevumus ar zemākām nodrošinājuma prasībām. Kopumā finansējums paredzēts 15 miljonu eiro apmērā.

Velobrauciens „Ičas akmens laikmeta apmetni meklējot”

18.augustā, sestdienā, Lubāna mitrāja informācijas centrs organizē velobraucienu “Ičas akmens laikmeta apmetni meklējot”. Brauciena galvenais mērķis ir iepazīt Ičas apmetnes ciemu Bērzpilī un zvejnieku sētas Solas ciemā, izzināt Lubāna ezera apkārtnes kultūrvēsturisko mantojumu un dabas liegumu “Lubāna mitrājs”.

Tā tik bija vasara

Vasara aizsteidzās nemanot, klāt augusts – laiks sanākt kopā, lai atcerētos spilgtākos vasaras notikumus un godam pavadītu saulaino vasaru.
29.augustā, plkst. 19:00 tiek aicināti bērni un jaunieši līdz 13 gadu vecumam piedalīties pasākumā ar nakšņošanu “Tā tik bija vasara”.
Esi radošs un kopā ar draugiem atdarini kādu mūziķi un sagatavo priekšnesumu popielai. Piesaki to līdz 24.augustam.
29.augustā no plkst.19:00-19:30 ierašanās bērnu un jauniešu istabā, reģistrācija kopā ar vecākiem.

Brīvdabas dambretes turnīrs

2018. gada 18. augustā Barkavas estrādē notiks Brīvdabas dambretes turnīrs. Sacensību sākums plkst. 10:00.

Ar sacensību nolikumu var iepazīties nospiežot uz saites Dambretes nolikums.

Zaļumballe Barkavas estrādē

4.augustā plkst.22:00
Barkavas estrādē
Zaļumballe
Spēlē: A.Trečaks
Ieeja: 2,- EUR

Baltinavas pagasta dramatiskā kolektīva izrāde Danskovīte "Ontans i Anne"

4.augustā plkst.15.00 Barkavas kultūras namā
Baltinavas pagasta dramatiskā kolektīva izrāde
Danskovīte "Ontans i Anne"
Komēdijas 9.daļaBiļetes iepriekšpārdošanā 3,- EUR, pasākuma dienā 4,- EUR.
Biļetes var iegādāties kultūras namā no 30.jūlija no plkst.8:00-12:30

Vidzemes kultūras programmas pasākumi augustā un septembrī

Arī augustā un septembrī turpinās „Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2018" projektu pasākumi - programma ir ļoti bagātīga un daudzveidīga, kur katram iespējams atrast sev interesējošus notikumus.

Lielākā daļa no Vidzemes kultūras programmas atbalstītajiem projektiem saistīti ar bērnu un jauniešu kultūrizglītību, radošo industriju attīstību, meistarklašu, semināru, nometņu rīkošanu. Ar programmas atbalstu tiks izveidotas vairākas izstādes un tiks rīkotas meistarklases par vidzemniekiem nozīmīgām tēmām tradicionālās kultūras un nemateriālā mantojuma saglabāšanai. Tāpat arī jau tradicionāli ar Vidzemes kultūras programmas atbalstu tiek izdotas dažādas grāmatas. Tā kā vasara ir festivālu un koncertu laiks, arī šogad vairākās vietās norisināsies brīvdabas pasākumi. Sekojiet līdzi pasākumu kalendāram.

Izstāde "Renesanse" Stalīdzānu bibliotēkā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Barkavas KN kolektīvi atsāk sezonu!
Izstāde "Sportiskās virsotnes"
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.