VUGD aicina – būsim atbildīgi un sargāsim sevi arī paši

    Šobrīd sēņot un ogot mežos dodas arvien vairāk iedzīvotāju, taču nereti, lai no meža tiktu mājup, tiek aicināti palīgā arī ugunsdzēsēji glābēji. Iemesli, kādēļ cilvēki apmaldās ir dažādi – aizraujas ar sēņošanu un ogošanu un nepamana, kur aizgājuši, uzticas ierīcēm, kuras izlādējas vai sēņo nepazīstamās vietās. Lai došanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests) aicina iedzīvotājus ņemt vērā dažus vienkāršus ieteikumus.

Samazinās apkures tarifs

    Madonas novada pašvaldības domes 19. jūlija ārkārtas sēdē deputāti apstiprināja jaunu siltumenerģijas tarifu Barkavas pagastā.

    Līdzšinējo 59.32 EUR/MWh (bez PVN) vietā no 1. septembra iedzīvotājiem būs jāmaksā par četriem eiro mazāk, proti, 55.43 EUR/MWh (bez PVN). Tarifa izmaiņa veikta sakarā ar kurināmā veida maiņu no zāģu skaidām uz šķeldu, kas ir daudz efektīvāks kurināmais.

Paziņojums par siltumenerģijas apgādes tarifa izmaiņām Barkavas pagastā

    SIA „Barkavas KPS”, vienotais reģ. Nr. 45403004043, juridiskā adrese: Brīvības iela 9, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads, LV-4834,   Madonas novada pašvaldībā iesniedza siltumenerģijas  pakalpojuma gala tarifa projektu Barkavas pagastā, kas aprēķināts saskaņā ar Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu  tarifa aprēķināšanas metodiku.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs
 (bez PVN)
EUR/MWh

Piedāvātais tarifs
(bez PVN)
EUR/MWh

Siltumenerģijas gala tarifs

59.32

55.43

2016. goda juļs Borkovas Sv. Staņislava draudzē

Juļa mēness veļteits Vysudōrgō Kristus Ašņa gūdynōšonai

1. juļs, mēneša I pīktdīna.
-17.00 Adoracija, Jezus Sirds litanija
-18.00 Sv. Mise Jezus Sirds gūdam. Krysta relikviju pagūdynōšona

2. julī, sastdīnā Krīvbērzes kopūs kopusvātki pl. 12.00 sv. Mise kapličā

Nobrauktuvju seguma nomaiņa autoceļam P84 ar Dzirnavu un Ozolu ielu

Barkavas pagasta pārvalde ar Madonas novada Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas atbalstu veiks Brīvības un Dzirnavu ielas kā arī Brīvības un Ozolu ielas krustojumu nobrauktuvju seguma maiņu.
Darbu izpildes plānota Jūnija pēdējās dienās. Transportlīdzekļu kustība darbu laikā būs apgrūtināta, atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Tiek izsludināts konkurss "Skaistākā puķu dobe Barkavas pagastā"

Piedalīties konkursā tiek aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai pie daudzdzīvokļu mājas.

Konkursam vērtēšanai var pieteikt:
* Barkavas pagastā esošu vienu vai vairākas puķudobes dažādos laikos (pēc puķu ziedēšanas laika);
* gan savu, gan citu veidotu puķudobi.

Atskats uz kopīgo Jāņu vainaga pīšanu (galerija)

Š.g. 21. jūnijā, vasaras saulgriežos, Barkavas centrā tika pīts kopīgais Jāņu vainags, kur zaļumus un jāņuzāles gādāja pagasta iestādes, uzņēmēji un iedzīvotāji.  Plkst. 9:34 pieslēdzāmies Latvijas radio2 rīkotajā akcijā "Gadsimta garākā līgodziesma", kur folkloras kopa "Madava" skandināja savas līgo dziesmas.

"Barkavas Vārds" 2016.gada jūnija numurs

        Iznācis informatīvā izdevuma “Barkavas Vārds” jūnija numurs. Numurā: aktualitātes un pagasta iestāžu notikumu apskats, jauna rubrika "Barkavas Vārds" vaicā, intervija ar bijušo barkavieti, Barkavas ciema izpildkomitejas priekšsēdētāju Pēteri Eglonu, ieskats pirmsskolas izglītības iestādes "Ābelīte" un pamatskolas absolventu nākotnes plānos, turpinājums vēstures lappusei, kā arī vasaras pasākumu plāns un cita noderīga informācija. 

        Iepriekšējo numuru arhīvs: barkava.lv

Pieejams atbalsts ar lauksaimniecību nesaistītu darbību veicināšanai, arī tūrisma aktivitātēm

Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību un nodarbinātību lauku teritorijā, kā arī dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.

 Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016. gada 11. jūlija līdz 10. augustam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā".

Lubāna ezera Ceļotāju dienas 2019
Kapusvētki Barkavas apkārtnē 2019. gadā
Izdomāts, jautri bēdīgs notikums kādā Latvijas pagastā Jāņu vakarā
Līgo balle

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.