Sieviešu dienas volejbola turnīrs

Sieviešu dienas volejbola turnīrs Barkavas pamatskolas sporta zālē 9. martā plkst. 10:00

Aicinām iedzīvotājus un organizācijas paust viedokli par Eiropas nākotni un ieguldījumu ilgtspējīgai attīstībai līdz 2030. gadam

Aicinot Latvijas iedzīvotājus, organizācijas un ikvienu apdomāt un paust viedokli par to, kādā valstī vēlamies dzīvot un kādu redzam mūsu planētas un Eiropas nākotni,

Pārresoru koordinācijas centrs (PKC) publisko Eiropas Komisijas pārdomu dokumentu “Ceļā uz ilgtspējīgu Eiropu līdz 2030. gadam”, sagaidot viedokļus līdz š.g. 12. martam.

2018. gada ienākumu deklarācija

Īstenojot nodokļu reformu, 2018. gadā ieviesa jaunas likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” normas, tostarp progresīvās likmes. Nodoklis ir mazāks cilvēkiem ar nelieliem ienākumiem. Būtiski mainītas attaisnoto izdevumu normas, jo var deklarēt lielākus viena gada izdevumus par ārstniecību un izglītību.

Lasu un izlasu 6 x 24 = 144 grāmatas

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018” lasīšanas maratons Barkavas bibliotēkā ir noslēdzies. Žūrijā piedalījās 24 skolēni un 6 pieaugušie.

5. martā Barkavas pamatskolā notiks žūrijas noslēguma pasākums, kurā dalībnieki uzzinās , kuras grāmatas bibliotēkas lasītāju vērtējumā tika nominētas kā uzvarētājas. Kopā atpūtīsimies, atskatīsimies uz paveikto. Būs arī pārsteigumi.

Bibliotekāre Rita

Atskats uz sieviešu vokālā ansambļa "Pauze" jubilejas koncertu (galerija)

Sieviešu vokālais ansamblis "Pauze" 23.februārī nosvinēja savu 10 gadu jubileju. Jubilejas organizēšana "Smalkajā stilā" tika uzticēta mūsu teātrim, ar ko viņi lieliski tika galā. Uz jubilejas svinībām ieradās gan pašmāju kolektīvi "Klabdancis", "Pīne", "Zīles", "Madava", gan kaimiņu pagastu kolektīvi- jauniešu ansamblis "Fantāzija" no Murmastienes, Degumnieku sieviešu vokālais ansamblis "Harmonija" un Praulienas jauktais koris.

Sieviešdienas priekšvakarā koncerts

Barkavas kultūras namā 7.martā plkst.18.00 sieviešdienas priekšvakarā koncertu sniegs Normunds Ķietis un Inita Āboliņa no grupas "Lauku muzikanti".
Biļetes iepriekšpārdošanā 4.00 Eur
Koncerta dienā 5.00 Eur

Ieplāno tūrisma ralliju “P37 Madona – Cesvaine – Gulbene”

Saulei griežoties uz pavasara pusi, sākam plānot vasaras tūrisma pasākumus. Jau tagad informējam, ka 2019.gada 18.maijā notiks izzinošs brauciens - tūrisma rallijs, kurš aicinās iepazīt autoceļa P37 posma "Madona - Cesvaine - Gulbene" apkārtnes tūrisma vietas.

Noderīga informācija topošo 1.klases skolēnu vecākiem

Tuvojoties izlaidumu laikam pirmsskolās, arvien aktuālāks sešgadnieku un septiņgadnieku vecākiem kļūs jautājums – kas jāzina skolēnam, uzsākot 1.klasi? Piedāvājam izvērtēt Madonas novada pašvaldības Izglītības nodaļas izglītības psiholoģes Inese Vaniņas apkopoto informāciju par topošajam 1.klases skolēnam nepieciešamajām zināšanām, prasmēm dažādās jomās, kā arī ieteikumus vecākiem.

Izsludināts konkurss jauniešiem “Tautasdziesmu MEMES”

Vairākas organizācijas, kas ikdienā darbojas ar jauniešiem, izsludinājušas konkursu “Tautasdziesmu MEMES”, kurā aicina piedalīties ikvienu vecumā no 13 – 25 gadiem, kurš vēlas attīstīt savas zināšanas par kultūrvēsturisko mantojumu un parādīt savu radošumu. Konkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks 2019. gada 20. martā Rīgā, Krišjāņa Barona muzejā.

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.