Trešā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem sāksies augusta vidū

Augusta vidū sāksies nākamā pieteikšanās mācībām ES fondu pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide", kurā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 11 dažādās nozarēs.

Tāpat kā iepriekš pieteikšanās ritēs mēnesi līdz septembra vidum, iesniedzot mācību pieteikumu izglītības iestādē. Plānots, ka mācību grupu komplektēšana un mācības šīs pieteikšanās kārtas dalībniekiem sāksies šī gada novembrī.

Par ūdens patēriņa starpību: kā tā rodas un kā samazināt

Patērētā ūdens apjoms un samaksa par to daudzdzīvokļu mājās no sākta gala bijusi strīda ābols, jo vairāk tādēļ, ka šis pakalpojums kļūst arvien dārgāks. Savulaik šķita, ka skaidrību par katrā mājoklī reāli izmantoto ūdens tilpumu un tātad arī maksājuma apmēru ieviesīs individuālo patēriņa skaitītāju uzstādīšana dzīvokļos. Taču īstenībā tas līdzējis tikai daļēji.

Par valsts mēroga dabas katastrofu lauksaimniecībā

Izpildot Krīzes vadības padomes 2018.gada 26.jūnija sēdes protokola Nr.1 1.§ 5.punktā doto uzdevumu, Zemkopības ministrs J.Dūklavs informē, ka Krīzes vadības padome, izvērtējot pieejamo informāciju, ir atzinusi, ka pavasara ilgstošā sausuma izraisītās sekas lauksaimniecībā ir definējamas kā valsts mēroga dabas katastrofa saskaņā ar Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likuma tiesību normām.

Izstāde “Vai viegli būt jaunam?” – PROTESTS [Madonas rajona 50-90. gadu jaunatne]

Madona šogad ir Latvijas jauniešu galvaspilsēta. Muzejs vēlas aicināt ikvienu, kurš vēl ir, vai reiz bijis jaunietis, uzdot sev 1986. gada režisora Jura Podnieka filmas nosaukumā ietverto hrestomātisko jautājumu – “Vai viegli būt jaunam?”

Kādi bija jaunieši Madonas rajonā 50.-90. gados? Kas, kā un kāpēc viņus centās izaudzināt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem un kāda bija jauniešu reakcija uz to? Meklē atbildes Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja mansarda zālē.

Pensiju 2. līmeņa kapitāls un mūža pensijas polise

Latvijas pensiju sistēmas ideja balstās atziņā, ka cienījamus ienākumus sev vecumdienās var nodrošināt, tikai piedaloties visos trijos pensijas līmeņos. No pirmā līmeņa pensiju izmaksā pašreizējiem pensionāriem. Otrajā līmenī uzkrātais ir papildu un daudziem pagaidām neliels atspaids, jo tie, kam tas ir obligāts, pensijā vēl neiet, bet lielai daļai brīvprātīgo dalībnieku uzkrājumi nav lieli. Trešajā līmenī katrs var krāt savu privāto pensiju.

Būvniecības ieceri var saskaņot elektroniskajā sistēmā

Latvijā tiek ieviesta būvniecības ieceres elektroniskā saskaņošana. Tas nozīmē ne tikai papīra dokumentu aizstāšanu, bet arī procesa paātrināšanu, jo Būvniecības informācijas sistēmā izveidotajā platformā iespējamas visas nepieciešamās darbības, lai nokārtotu saskaņojumus un saņemtu atļauju būvdarbu veikšanai.

Barkavas pagasta svētki 2018 (galerija)

14. jūlijā noritēja Barkavas pagasta svētki un tehnikas parāde. Vēlos pateikties ikvienam svētku apmeklētājam. Paldies arī ikvienam, kas ar savu darbu, iniciatīvu, dalību un atbalstu ļāva šiem svētkiem notikt, Barkavas pagasta pārvaldes kolektīvam, Barkavas īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītājam un darbiniekiem, Barkavas pamatskolas skolotājām, Barkavas arodu vadītājam, Barkavas bibliotēkas vadītājai, Līgai Skariņai, maratonistiem, lauksaimniecības tehnikas dalībniekiem un ikvienam, kas organizēja, piedalījās un atbalstīja šos svētkus.
Jūsu visu līdzdalība sniedza mums skaistas un pozitīvas emocijas visu svētku garumā! Uz tikšanos nākamreiz.
Saite uz svētku galeriju Barkavas pagasta pārvaldes Facebook lapā.

Barkavas pagasta pārvaldes vadītājs M. Tomiņš.

Nāc, pievienojies un svini svētkus ar mums kopā!

Jau 14.jūlijā Barkavā tiks svinēti BARKAVAS PAGASTA SVĒTKI!
Esam sagatavojuši informatīvo materiālu ar pasākumu laikiem un atrašanās vietām.
Nāc, pievienojies un svini svētkus ar mums kopā!
Pagasta svētku ietvaros notiks arī TEHNIKAS PARĀDE, kas šogad ir pārnesta uz vasaru un pirmo reizi notiks sestdienā!
Dienas aktivitāšu laikā būs iespēja iegādāties karstos ēdienus, Cesvaines brūža produkciju, saldās un sāļās uzkodas no Madonas karamelēm.
VISAS AKTIVITĀTES BEZ MAKSAS.
LAI MUMS VISIEM PRIECĪGI SVĒTKI!

Pilnvara – kam un kādās situācijās tā nepieciešama

Ik gadu Latvijas zvērinātie notāri sagatavo ap 40 tūkstošiem pilnvaru. Ikdienas novērojumi liecina, ka visbiežāk cilvēki izdod pilnvaru pārstāvēt savas intereses, ja plānotā darījuma vai lēmuma pieņemšanas laikā viņi nav Latvijā, ja nav vēlēšanās pašam ar konkrēto jautājumu nodarboties vai ir pārliecība, ka kāds cits to izdarīs labāk. Pilnvaru mēdz izdot arī tad, ja savu interešu pārstāvība jāuztic profesionālim, piemēram, valsts iestādēs vai tiesas procesā.

Izstāde "Renesanse" Stalīdzānu bibliotēkā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Barkavas KN kolektīvi atsāk sezonu!
Izstāde "Sportiskās virsotnes"
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.