Pa Lubāna ezeru pārvietoties ar mehāniskiem transportlīdzekļiem aizliegts

 

80 kvadrātkilometru plašais Lubāna ezers un visa tā apkārtne ir dabas lieguma teritorija. Tā  izveidota, lai aizsargātu lielāko Latvijas mitrāja kompleksu. Ezers ar saviem krastiem ir unikāla vieta migrējošiem putniem un izcila ligzdošanas vieta īpaši aizsargājamām putnu sugām, piemēram, mazajam ērglim, jūras ērglim, zivju ērglim, ziemeļu gulbim un daudziem citiem.

Atskats "Gada Barkavietis" pasākumā

    26.12.2015.JPG26.decembrī Ziemassvētku noskaņās un dienā, kad televīzijā rādīja raidījumu “Latvijas lepnums”, mēs Barkavā godinājām sava pagasta iedzīvotājus.

Barkavas basketbolistiem 3. vieta Madonas novada ziemassvētku kausa izcīņā.

Madonas sporta centrā 11. un 13. decembrī norisinājās Ziemassvētku kausa izcīņa basketbolā vīriešu kumandām.

Apstiprināts Ceļu sakārtošanas nolikums. Publicēta ceļu sakārtošanas programma

    Madonas novada pašvaldība ir noslēgusi darbu pie pašvaldības grants ceļu izvērtēšanas un kritēriju izstrādāšanas, lai iekļautu tos Madonas novada lauku ceļu sakārtošanas programmā.

Tikšanās ar fotogrāfi Ainu Karavaičuku

    24.novembrī Barkavas bibliotēka aicināja interesentus uz tikšanos ar fotogrāfi Ainu Karavaičuku. Fotomāksliniece pasākuma apmeklētājiem stāstīja par foto galeriju “Putni”, kura pagasta pārvaldes zālē skatāma jau no 12.novembra.

Sveicam PII "Ābelīte" skolotāju Rutu Mugureviču!

Šī gada 6.novembrī Saikavas tautas namā notika Madonas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pasākums “Tev, pirmsskolas skolotāj!”, kurā cildināja labākās pirmsskolas skolotājas. No Barkavas pirmsskolas izglītības iestāde "Ābelīte" nominācijai "Labākais pirmsskolas skolotājs 2015" bija pieteikta un apbalvojumu saņēma sagatavošanas grupas skolotāja Ruta Mugureviča.

Jaunumi Barkavas bibliotēkā (2015.g. novembris)

    Barkavas bibliotēka savu krājumu ir papildinājusi ar jaunām grāmatām medicīnā, mākslā un daiļliteratūrā. Grāmatas būs interesantas  plašam lasītāju lokam.

Koncerts "Viena tante teica..."
Stalīdzānu bibliotēkā no 20.03.- 10.04.2019 Dzintras Mednes rokdarbu izstāde
Ieplāno tūrisma ralliju “P37 Madona – Cesvaine – Gulbene”
Jo aprīlī ir jāsmejas

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.