2016. goda apreļs Borkovas Sv. Staņislava Romas katōļu draudzē

Leldīnu oktavas laikā leidz 3. apreļam Sv. Mise kotru vokoru 18.00

31. marts, caturtdīna 17.00 Svātō Stunde. 18.00 Sv. Mise

1. apreļs, pīktdīna 17.00 Adoracija, Jezus Sirds dīvkolpōjums. Sv. Mise 18.00.

Traktortehnikas īpašnieku zināšanai

TRAKTORTEHNIKAS ĪPAŠNIEKU ZINĀŠANAI

Traktortehnikas tehnisko apskati un tehnisko kontroli veic Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.30 no 2009. gada 13. janvāra.

Ierobežojumi transportlīdzekļu kustībai uz Meirānu kanāla dambja (papildināts)

No 20.04.2016., mutiski vienojoties ar Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi", ir noņemtas iepriekš uzstādītās ceļa zīmes "Iebraukt aizliegts".

    2016.gada 21.martā Barkavas pagasta pārvalde saņēma  vēstuli no Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" ar aicinājumu izvietot ceļa zīmes "Iebraukt aizliegts" Meirānu kanāla dambja D-1 šādās vietās:

  • pie Kalna tilta
  • pie Salinieku tilta

"Barkavas Vārds" 2016.gada marta numurs

2016.gada_aprīlis.jpg        Iznācis informatīvā izdevuma “Barkavas Vārds” pirmais šī gada numurs. Marta numurā: aktualitātes un pagasta iestāžu notikumu apskats, intervijas ar bijušajiem barkaviešiem Veltu Vilšķērsti un Gintu Ikaunieku, saruna ar kultūras nama direktori Aivu Titovu, ieskats vēstures lappusēs, kā arī cita interesanta un svarīga informācija. 

        Iepriekšējo numuru arhīvs: barkava.lv

Pagarināts lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas termiņš - precizēšana jāveic līdz 1.maijam

    Pagarināts lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas termiņš - tagad tas ir 1.maijs, kad Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas pieprasījumus 2016.gada Platību maksājumu sezonai.

Apstiprinātas izmaiņas tiešo maksājumu piešķiršanas kārtībā lauksaimniekiem

    Valdība otrdien, 15.martā, apstiprināja grozījumus tiešo maksājumu piešķiršanas kārtībā lauksaimniekiem, pilnveidojot atsevišķus piemērošanas noteikumus.

Radošās darbnīcas Stalīdzānu bibliotēkā

18.03.2016_1.jpg    Skolēnu pavasara brīvdienās Stalīdzānu bibliotēkā notika radošās darbnīcas, kurās bērni gatavojās Lieldienām. Tika veidotas dekoratīvas ziedu virtenes, lai ar tām varētu radīt svētku noskaņu bibliotēkā un savās mājās.

MNF izsludina LEADER projektu iesniegumu pieņemšanas 1.kārtu

    Nodibinājums „Madonas novada fonds” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 1.kārtu, Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Latvijas Lauku attīstības programmas 20014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.1. „Vietas ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” un vietējās attīstības stratēģijas „Cilvēks, vieta, darbs Madonas reģionā 2015.-2020.” ietvaros.

Atpūta Degumnieku aktīvās atpūtas centrā

Degumnieku_atp._centrs_1.jpg    Laba ideja brīvdienām – atpūta Degumnieku aktīvās atpūtas centrā. Šeit var baudīt ūdens priekus, peldēties, sildīties saunā un izmantot trenažieru zāli. Pakalpojumu cenas – draudzīgas. Degumnieki atrodas 11 km attālumā no Lubāna ezera, 14 km no Lubānas, 42 km no Madonas. Auto ceļš Barkava – Degumnieki – Lubāna ir asfaltēts.

Tags: ,
Barkavas pamatskolai jau 150!
Stilistes – vizāžistes Vinetas Blumbergas lekcija/nodarbība
Barkavas kultūras nama 105. darba sezona

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.