Sveicam PII "Ābelīte" skolotāju Rutu Mugureviču!

Šī gada 6.novembrī Saikavas tautas namā notika Madonas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pasākums “Tev, pirmsskolas skolotāj!”, kurā cildināja labākās pirmsskolas skolotājas. No Barkavas pirmsskolas izglītības iestāde "Ābelīte" nominācijai "Labākais pirmsskolas skolotājs 2015" bija pieteikta un apbalvojumu saņēma sagatavošanas grupas skolotāja Ruta Mugureviča.

Jaunumi Barkavas bibliotēkā (2015.g. novembris)

    Barkavas bibliotēka savu krājumu ir papildinājusi ar jaunām grāmatām medicīnā, mākslā un daiļliteratūrā. Grāmatas būs interesantas  plašam lasītāju lokam.

Ainas Karavaičukas foto izstāde "Putni"

    Barkavas  pagasta pārvades zālē no 12.novembra skatāma Ainas Karavaičukas foto izstādi "Putni". Foto māksliniece ir  kanāla "National Geographic" rīkotā konkursa "Mana pārsteidzošā Latvija" uzvarētāja. Ar Ainu Karavaičuku tiksimies klātienē 24.novembrī plkst. 14.00.

Atpazīsti tautasdziesmu!

    31.oktobrī mūsu Dainu tēvam Krišjānim Baronam 180. dzimšanas diena! Viņa mūža darbs ir akadēmiskais tautas dziesmu krājums “Latvju dainas”. Ar tautasdziesmām mēs esam cieši saistīti.

Helovīni nāk!

    29.oktobra pēcpusdienā Stalīdzānu bibliotēkā bērni tika aicināti uz radošajām darbnīcām, lai sāktu gatavoties mūsu bērnu iemīļotajiem svētkiem Helovīniem. Svētku neatņemama sastāvdaļa ir izgrebts ķirbis. Bet ko darīt tiem bērniem, kuru piemājas dārziņos ķirbji nav izauguši? Vienmēr var rast kādu risinājumu!

Ķirbju pārvērtības

    Lai sagatavotos Helovīnu svētkiem jeb Visu svēto dienai, 29. oktobrī  uz derīgo padomu stundu aicināju bērnus Barkavas bibliotēkā. Bērni bibliotēkā ieradās ar ķirbjiem, darba rīkiem ( lai varētu griezt un grebt) un nodarbība sākās.

Lasītākās grāmatas Barkavas bibliotēkā

    Ir noslēdzies  Lauku bibliotēku atbalsta biedrības konkurss “Lielā lasītāju balva- 2015”. Šis ir konkurss par Latvijas bibliotēkās lasītākajām grāmatām, kuras ir izdotas pēdējos trīs gados.

Sveicināti Barkavas pagasta mājas lapā!

Mājas lapas mērķis ir informēt un veidot labāku un ērtāku saikni starp Madonas novada Barkavas pagasta pārvaldi, pārvaldes iestādēm un Barkavas pagasta iedzīvotājiem.

Barkavas pamatskolai jau 150!
Barkavas kultūras nama 105. darba sezona
Stilistes – vizāžistes Vinetas Blumbergas lekcija/nodarbība

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.