Vai zini, kas būsi nākotnē?

28.februārī. plkst. 14:30 Barkavas bērnu un jauniešu istabā viesosies stjuarte un kruīza vadītāja. Ja Tevi interesē kāda no šīm profesijām, tad nāc un uzzini par to vairāk!

LIAA biznesa inkubatori uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteiktiesinkubācijas programmai.

No 2019. gada 1. marta līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā LIAA Madonas biznesa inkubatorā. Inkubācijas programmā aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Pārgājiens dabā “Dzīvniekiem pa pēdām 2”

Sakarā ar sabiedrības izrādīto milzīgo aktivitāti dalībai ziemas pārgājienā “Dzīvniekiem pa pēdām”, izsludinām papildus pārgājienu dabā “Dzīvniekiem pa pēdām 2”!

Pārgājiens norisināsies jau 3.martā plkst. 11:00, pulcējoties pie Lubāna mitrāja informācijas centra. Ikvienam dabas draugam, kā mazam, tā lielam, piedāvājam piedalīties aizraujošā pārgājienā dabā “Dzīvniekiem pa pēdām 2” dabas liegumā “Lubāna mitrājs”.

JAUNUMS! "Madonas Drauga karte"

Lai Madonas novads būtu vēl draudzīgāks, ar š.g. 6. februāri Madonas TIC (Skolas ielā 10a) var iegādāties «Madonas Drauga karti», kas ļauj baudīt novada daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu un nedaudz ietaupīt.

Iegādājoties Drauga karti, tās īpašnieks saņems atlaides no 5% līdz pat 100% Madonas pilsētā un apkārtnē piedāvātajiem pakalpojumiem: apskates objektiem, aktīvai atpūtai, ēdināšanas pakalpojumiem un naktsmītnēm.

2018. gada ienākumu deklarācija jāiesniedz gandrīz visiem

Lielākajai daļai iedzīvotāju būs jāiesniedz deklarācija par 2018. gadā gūtajiem algota darba vai līdzīgiem ienākumiem. Gada griezumā tiks aprēķināts diferencētais neapliekamais minimums, iespējams, piemērotas progresīvās nodokļa likmes. Nodokļu reformas pirmajā gadā izmaiņas ir arī attaisnoto izdevumu normās.

Var iesniegt lauku bloku precizējumus

No šā gada 4.februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku / ainavu elementu precizēšanu 2019.gadam. Precizēšanas pieprasījumus varēs iesniegt līdz šā gada 1.aprīlim.

Precizēšanas pieprasījumi jāiesniedz tikai tad, ja

Koncertprogramma bērniem "Šreks un ēzelītis dejā lec"

26.februārī plkst.13.00 Barkavas kultūras namā Leļļu teātra Tims koncertprogramma "Šreks un ēzelītis dejā lec".
Ieeja 1.50 EUR

Sieviešu vokālā ansambļa "Pauze" jubileja

23.februārī plkst.19.00 Barkavas kultūras namā Sieviešu vokālā ansambļa "Pauze" 10 gadu jubileja "Smalkajā stilā".
Koncertā skanēs ansambļa iemīļotākās dziesmas, sadraudzības kolektīvu un Barkavas kultūras nama pašdarbnieku priekšnesumi. Aicinām bijušās ansambļa dziedātājas svinēt svētkus kopā ar mums.
Pēc koncerta balle.
Ieeja brīva!

Noderīgi padomi, ja vēlies atgriezties Latvijā

Lai pieņemtu lēmumu par atgriešanos uz dzīvi Latvijā, svarīgi ir dažādi apsvērumi un apstākļi. Bet ar ko sākt, ja esi jau izlēmis atgriezties? LV portāls skaidro, kur meklēt informāciju, kas jādara pirms atgriešanās un kam jāpievērš uzmanība, jau esot dzimtenē.

Īsumā
  • Informāciju, kā arī atbildes uz svarīgiem jautājumiem par atgriešanos uz dzīvi Latvijā var meklēt kompetentās iestādēs un to mājaslapās, Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pie EURES konsultantiem, pie reģionālajiem koordinatoriem reemigrācijas veicināšanai, kā arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā “Latvija.lv”.

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.