Nodarbība "Spilvendrānu šūšana"

Projekta "Šūšanas prasmju pilnveidošana Barkavas pagastā'' ietvaros 17.oktobrī plkst.13.00 Barkavas KN notiks nākošā nodarbība "Spilvendrānu šūšana". Ar materiāliem nodarbību dalībnieki tiks nodrošināti!

Valsts policijas iedzīvotāju pieņemšanas laiki Barkavā.

Valsts policija atjauno iedzīvotāju pieņemšanu pagastu pārvaldēs.

Barkavas pagasta iedzīvotāju pieņemšanas laiki 2018.gadā: 17.oktobrī, 21.novembrī, 19.decembrī no plkst.09:00 līdz 10:00.
Pieņemšanas vieta: Barkavas pagasta pārvalde (Brīvības iela 9, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads).

Nepieciešamības gadījumā Valsts policijas palīdzības tālrunis: 110.

Sargi savu mājokli!

Ilgstošas prombūtnes laikā palūdz uzticamam kaimiņam pieskatīt dzīvokli un nepieciešamības gadījumā ziņot par aizdomīgām situācijām!

Kas zog?

-) Zādzību veicēji var būt dažāda vecuma, tautības, ādas krāsas un sociālā slāņa personas

Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektus mācību motivācijas palielināšanai

Madonas novada pašvaldība aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros. Konkursa ietvaros iespējams iegūt 4600 eiro savas idejas īstenošanai. Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 12. oktobrim.

AS “Madonas ūdens” piedāvā skaitītāju noņemšanu uz ziemas periodu.

AS “Madonas ūdens” piedāvā iespēju ziemas sezonas laikā to privātmāju skaitītāju īpašniekiem, kuri šajā periodā neizmantos ūdeni, šos skaitītājus noņemt, pieņemt glabāšanā un līdz ar siltā laika iestāšanos uzlikt atpakaļ. Tas paredzēts, lai pasargātu skaitītājus no sasalšanas un iespējamas ūdens noplūdes

Par valsts veselības apdrošināšanu

Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1. janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem:

Veselības dienas Barkavas pagastā

Projekta ''Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem'' ietvaros Barkavā norisināsies veselības dienas.

8. oktobrī, plkst. 14:00. Barkavas pansionāta telpās. VINGROŠANA SENIORIEM. Vingrinājumi būs pa spēkam ikvienam, tā norisināsies uz krēsliem. Nodarbību vada fizioterapeite Krista Kupča.

Pretendentu pieteikšana Madonas novada pašvaldības apbalvojumiem

Lai apzinātu un godinātu personas par mūža ieguldījumu un sevišķiem nopelniem (vienreizējs izcils darbs vai ilgstoša un mērķtiecīga, panākumiem bagāta darbība) Madonas novada labā, tā izaugsmē un attīstībā, Madonas novada pašvaldība izsludina pretendentu pieteikšanu Madonas novada pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem.

Nodarbība "Tējas maisiņi ar mašīnizšūšanu"

3.oktobrī plkst.13.00

Barkavas KN rokdarbnieču istabā projekta "'Šūšanas prasmju pilnveidošana Barkavas pagastā" ietvaros nodarbība "Tējas maisiņi ar mašīnizšūšanu".
Apmācību dalībnieki tiks nodrošināti ar materiāliem. Nodarbību vadīs Jolanta Anusāne.

Aicināti visi interesenti!

Donoru diena Barkavā
Normunda Rutuļa koncerts Barkavā

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.