BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Darba devēji var piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus un saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansējumu, veidojot subsidētās darba vietas Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētajiem bezdarbniekiem, kuri bez darba ir ilgāk nekā gadu vai kuru vecums ir virs 55 gadiem. Pieteikties subsidēto darba vietu izveidei NVA filiālēs var komersanti, pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi, izņemot politiskās partijas, ārstniecības iestādes un izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana.

Paldies visiem, kas atbalstīja PII "Ābelīti" dalībai SIA "MAXIMA Latvija" organizētajā atbalsta programmā "Savai skolai".
Šodien (08.06.2016) no SIA "MAXIMA Latvija"  tika piedādāts sporta inventārs.

G.Tomiņa

Lai 2016. gada līgošana būtu vēl lustīgāka, 23. jūnijā plkst. 22.00 Barkavas estrādē
JĀŅU NAKTS ZAĻUMBALLE

Par mūziku gādās grupa „Sveķi”, darbosies bufete.
Ieeja ar Jāņu vainagiem!

Madonas 90. jubilejas svētku nedēļas pēdējā dienā Barkavas pagasta pārvaldes komanda piedalījās pasākumā „Ripo raiti”. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties gan ratu parādē, kad žūrija vērtēja vizuālo noformējumu, gan ratu sacensībās, kad visai komandai bija jādemonstrē sava izveicība.

Ratu parāde sākās Saieta laukumā un noslēdzās Skolas ielā. Skatītāji uzgavilēja un sirsnīgi atbalstīja visus parādes dalībniekus, jo, lai rati ripotu, tika ieguldīts liels darbs un radošums.

6. jūnijā plkst. 10.10, gaidot Vasaras saulgriežus, LR2 ēterā iepazināmies ar Madonas novada Barkavas folkloras kopu „Madava” un tās vadītāju Teresiju Pelšu.

21. jūnijā plkst. 9:00 pie Barkavas kultūras nama, sadarbībā ar Latvijas Radio 2 rīkoto tiešraidi "Garākā līgodziesma", norisināsies "Kopīgā Jāņu vainaga pīšana".

Vainaga pīšanā piedalīsies folkloras kopa "Madava", Barkavas pagasta pārvaldes iestādes, uzņēmēji un iedzīvotāji, kas ar savām jāņuzālēm un vēlējumiem kuplinās lielo vainagu.

SIA "Barkavas KPS" informē par ūdensapgādes sistēmas dezinfekciju 2016. gada 07. jūnijā Stalīdzānos (dezinfekcijas laiks no plkst. 9:00 līdz aptuveni plkst. 12:30) un Barkavā (dezinfekcijas laiks no aptuveni plkst. 12:30 līdz aptuveni  plkst. 17:00).

Dezinfekcijas laikā var tikt pārtraukta dzeramā ūdens padeve. Sagatavojiet ūdens rezerves.

Annija_Cauce.jpgŠī gada 18. un 19. maijā Ventspils Tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālo izglītības iestāžu profesionālās meistarības konkurss programmā "Viesnīcu pakalpojumi", profesijā - Viesmīlības pakalpojumu speciālists. Konkursu organizēja Ventspils Tehnikums sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.

Konkursā kopumā piedalījās 11 jaunie speciālisti no 11 mācību iestādēm, t.sk.7 tehnikumiem. Barkavas Profesionālo vidusskolu pārstāvēja 3.kursa audzēkne Annija Cauce.

rsz_1.pngInformējam, ka no 1.jūnija Madonas novada fonds vairs neatradīsies Madonas novada pašvaldības administrācijas ēkā Saieta laukumā 1 (2.stāvs), bet gan Madonā, Poruka ielā 1, trešajā stāvā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām,
Madonas novada fonds

Informācijas avots: www.madona.lv