No vēstures:
Sākot no 2000 gada, kad mūsu Jānim bija pirmie Līgo svētki, mūsu mājās ''Miglas'', Ošupes pagasts, Madonas novads, Līgo svētki ir publisks pasākums. Spēlē dzīvā mūzika, mazais ''pāri lecamais'' ugunskurs, lielais ugunskurs, kurš svinīgi tiek iedegts pusnaktī, alus, siers un pārējais kas  Līgo vakaram piederas. Jānis ir maķenīt paaudzies, studē un šovasar dodas uz štatiem tirgot grāmatas. Tāpēc Līgo vakaram mūsu mājās šogad ir nedaudz citādāks piesitiens- grupas SOKRATA BRĪVDIENAS piecu gadu jubilejas pasākums. Šī grupa ar pirmo publisko uzstāšanos debitēja 2014 gada Līgo pasākumā mūsu mājas.

Par grupu:
Atraktīvu jauniešu savienība. Spēlē ļoti dažādu mūziku. Dzīvais sastāvs-bungas Uģis Mihelsons, basģitāra+vokāls Guntars Plešs, soloģitāra Mārcis Mihelsons, akustiskā ģitāra Jānis Šķēls(Jāņa brālis un Aigara dēls), taustiņi+vokāls Una Ivanova. Grupas tehniskais nodrošinājums mans. Visi savējie, Degumnieku un Lubānas jaunieši.

Par pasākumu:
Ballīti kuplinās grupas KARALISKĀ SVIETMAIZE un LORETA UN DRAUGI. Par pasākuma norisi, par to lai visu paaudžu līgotājiem būtu interesanti rūpēsies Sabīnes Stepanovas uzņēmums BĪNES BALLES.
Paldies lieldraugiem: ZS MIGLAS, ZS UPĪTES, ZS VILCES.
Paldies ZS LĪVI, MADONAS ALUS, LUBĀNAS VĪNOTAVA, CESVAINIS BRŪZIS, MADONAS KARAMELES par sarūpētajām  balvām atraktīvākajiem līgotājiem.
Ja līdzi paņemtais alus un siers būs notiesāts, krājums varēs papildināt SIA GERBUSS.
Ballējam, izguļam savās teltīs, mājās dodamies mundri un gandarīti par labi pavadītu Līgo balli.

Uz tikšanos
Aigars-Jāņa tēvs un lieliskā grupa SOKRATA BRĪVDIENAS
29426366

Stilistes – vizāžistes Vinetas Blumbergas lekcija/nodarbība
Barkavas pamatskolai jau 150!
Barkavas kultūras nama 105. darba sezona

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.