“Tas notika šeit”

Latvijas Televīzijas žurnālists Dāvids Ernštreits un filmu studija Mistrus Media veido televīzijas raidījumu ciklu par vietu vēsturi - “Tas notika šeit”.
Vienu raidījumu veltīsim Barkavas apkārtnes stāstiem, tādēļ aicinām visus, kuriem ir zināmi aizraujoši stāsti un leģendas, rakstīt Mistrus Media uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (vai zvanīt pa tālr.: 26076550) vai arī 15. vai 16. jūlijā atnākt uz Barkavas tautas namu un klātienē tikties ar raidījuma veidotājiem – vēsturniekiem, kuri raidījuma gaitā izsekos trīs vēsturiski nozīmīgiem notikumiem Barkavas apkaimē.

Varbūt jūsu mājās spokojas, vai arī Jūs zināt neparastu stāstu par kādu vietējo muižkungu vai varbūt atminaties interesantus notikumus kolhoza laikos.
17. jūlijā plkst. 18:00 raidījuma noslēgums pasākumā Barkavas estrādē. Trīs vēsturnieki Dāvida Ernštreita vadībā Barkavas iedzīvotājiem pastāstīs, ko atklājuši par Barkavu, un iedzīvotāji varēs nobalsot par interesantāko stāstu.

Atklāsim Barkavas vēsturi kopā!
Raidījums 2020. gada rudenī būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. programmā.

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.