BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Ziemas aktivitāšu iespējas un nozīmīgākie pasākumi 2017.gada janvārī-februārī Madonas novadā!

1. Sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" sagatavota distanču slēpošanas trase 25 km garumā un klasikas trase 1 km garumā. Iespēja pārģērbties bāzes galvenajā ēkā, kā arī izmantot slēpju nomu un slēpju smērētavu. Trases apgaismotas katru dienu līdz plkst.21:00. Sekojiet informācijai un jaunumiem mājaslapā, kā arī vērojiet laika apstākļus, ieskatoties WEB kamerā. Skatīt video 2017.

Lielākie notikumi Smeceres silā:

  • 4.februārī - sacensības "Biatlons visiem"
  • 18.-19.februārī - Suņu pajūgu sacensības
  • 25.februārī - tautas slēpojums

2. Atpūtas komplekss "Viešūra kalns" piedāvā dažādu nobraucienu kalnu slēpošanas trases, bērnu kalniņu ar slīdlentas pacēlāju, snovborda parku, slidotavu, kafejnīcu, inventāra nomu no pasaulē vadošajiem zīmoliem, kā arī naktsmītnes. Sekojiet informācijai un jaunumiem, kā arī WEB kamerām mājaslapā. Tiek informēts, ka saistībā ar bērnu Latvijas ziemas festivālu, kalns, Vittel slidotava un distanču trase būs slēgta no 3.-7.02.2017.

3. Atpūtas komplekss "Gaiziņš" piedāvā divas kalnu slēpošanas trases "Mazais Golgāts" un "Lielais Golgāts", kameršļūkšanas trasi bērniem, kā arī kafejnīcu, pirtiņu un naktsmītnes. Drīzumā būs pieejama arī lielā kamertrase un distanču slēpošanas trase. Sekojiet informācijai un jaunumiem mājaslapā.

Lielākais pasākums Gaiziņā - "Auto Traks" 11.februārī, motorizēto transportlīdzekļu kalnā braukšanas sacensības, kas pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu - ap 200. Noslēgums Smeceres kroga Mūzikas klubā.

4. Atpūtas komplekss "Rēķu kalns" ir sagatavojis kalnu slēpošanas trasi, ir iespēja gardi paēst kafejnīcā, kā arī izmantot lauku pirti un pārnakšņot viesnīcā. Sekojiet informācijai mājaslapā.

5. Viesu māja "Šubrakkrasti" aicina uz mierīgu atpūtu skaistā vietā, baudot distanču slēpošanas trasi, slidotavu, kas ir apgaismota, nobraucienus no kalna ar kamerām, aizraujošu braucienu ar sniega motociklu, sildīšanos saunā un nakšņošanu viesu mājā. Vairāk informācijas mājaslapā.

Citi nozīmīgākie pasākumi Madonas novadā 2017.gada janvārī un februārī:

Informācijas avots: emadona.lv