Madona - Latvijas jauniešu galvaspilsēta?

Drukāt

20. jūlijā sākusies balsošana konkursā "Latvijas jauniešu galvaspilsēta - 2018", kur kā viens no trim finālistiem ir Madonas novads. Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Līdz šī gada 30. jūlijam ikvienam ir iespēja nobalsot par konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” finālistiem. Konkursa fināla balsojumā piedalās Rīgas un Daugavpils pilsēta, kā arī Madonas novads. Balsojumu ir iespējams veikt jaunatneslietas.lv mājas lapā vienu reizi 24 stundu laikā, autorizējoties caur savu Facebook profilu.


Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Tāpat uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2017. gada 12. augustā, Liepājā.

SPIED ŠEIT UN NOBALSO!!!


‌Nav šaubu, ka Latvijas simtās dzimšanas dienas gadā Jauniešu galvaspilsētai jābūt radošai, aktīvai un latviskai. Madona tāda ir!

Vairāk par Madonas novada iesniegto pieteikumu konkursam šeit.


‌Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

www.madona.lv

Tags: ,
Joomla SEF URLs by Artio