Ekskursiju piedāvājums skolēniem 2017.gada rudenī, dabas liegumā „Lubāna mitrājs”

Lubāna mitrāja informācijas centrs aicina skolēnus un skolotājus doties aktīvās, atraktīvās un izzinošās ekskursijās dabas liegumā “Lubāna mitrājs” šajā 2017. gada rudens sezonā! Šogad esam sagatavojuši Jums īpašu programmu – gan iekštelpās, gan ārā!

Pārgājiens ap Teirumnīku purvu 
- 6 km pārgājiens purvā un priežu silā; 
Apļveida pārgājiens pa 800 m garo Teirumnīku purva laipu, kas turpinās pa priežu mežiem apkārt Teirumnīku purvam, kopā sastādot 6 km garu posmu 
- Dažādas izzinošas un izglītojošas aktivitātes; 
Lai nodrošinātu vislabāko pieredzējumu dabā esam sagatavojuši izzinošu spēli par purva augiem, kā arī dažādas izzinošas spēlēs pārgājiena laikā; 
- Pikniks pēc pārgājiena 
Tā kā pārgājiena sākuma punkts ir LVM atpūtas vietā pie Teirumnīku purva takas, pārgājiena beigās ir iespējams iekurināt ugunskuru un sarīkot kārtīgu pikniku ar līdzņemtajām maizītē! 
 
- Dalībnieku skaits – līdz 30 
Ilgums - ~3h  Cena – 3eur/ cilv. 
Akmens laikmeta rotu darbnīca un/vai Putnu viktorīna 
- Stāsts par Lubāna ezeru un dabas liegumu “Lubāna mitrājs”;  
Pirms aktīvās darbošanās ir vērts paklausīties par to, kur esam atbraukuši! Prezentācijā tiek pastāstīts un parādīts, kādas dabas vērtības ir sastopamas dabas liegumā “Lubāna mitrājs”, kā Lubāns ir uzvedies pirms iedambēšanas un kas te ir dzīvojis pirms mums!  
- Akmens laikmeta rotu darbnīca un/vai Putnu viktorīna; 
Pēc izzinošā stāstījuma ir iespējams izvēlēties aktivitāti: akmens laikmeta rotu darbnīcā ir iespējams no sāls mīklas izveidot rotu prototipus par paraugiem ņemot Lubāna ezera apkārtnes arheoloģisko izrakumu laikā atrastos rotu fragmentus, vai daloties komandās piedalīties putnu viktorīnā un pārbaudīt savas putnu zināšanas atraktīvā veidā – atpazīstot attēlus, balsis, video redzamos lidoņus un daudz ko citu!
-Maksimālais dalībnieku skaits - 30 
Ilgums  - 2 stundas Cena – 2 eur/cilvēkam  
 
Sīkākai informācijai  un par citām interesējošām vēlmēm droši sazinieties ar mums – 29234956 (Ilze, Līga)  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ziņu iesūtīja: Ilze Sauša, tel. 29234956
Ziņu avots: madona.lv

Tags: , ,
Joomla SEF URLs by Artio