Saeima ceturtdien, 1. novembrī, pieņēma Čeku loterijas likumu. Loterija iecerēta, lai ieinteresētu iedzīvotājus par saņemto pakalpojumu vai iegādāto preci prasīt kases čeku, kvīti vai biļeti, tādējādi veicinātu nodokļu nomaksu, uzņēmēju godīgu konkurenci un mazinātu ēnu ekonomiku. Salīdzinot ar valdībā maijā atbalstīto projektu, deputāti to ar daudziem priekšlikumiem krietni pielabojuši, mainot gan laimestu summas un izložu biežumu, gan rīkošanas ķēdē iesaistītos.

Šogad īstenotajā nodokļu reformā ir izmaiņas arī iedzīvotāju ienākuma nodokļa normās. Nākamgad iesniedzot deklarāciju par 2018. gadu, iedzīvotājiem, tajā skaitā saimnieciskās darbības veicējiem, tā būs jāaizpilda pēc jaunajiem noteikumiem.

Sestdien, 3. novembrī, stājas spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr. 662 par iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācijām un to aizpildīšanas kārtību.

Ilgstošas prombūtnes laikā palūdz uzticamam kaimiņam pieskatīt dzīvokli un nepieciešamības gadījumā ziņot par aizdomīgām situācijām!

Kas zog?

-) Zādzību veicēji var būt dažāda vecuma, tautības, ādas krāsas un sociālā slāņa personas

Latviešu valodas zināšanu pilnveidei radīta jauna elektroniska rokasgrāmata, kas veidota kā lingvistisks uzziņu un mācību materiāls pamatskolas un vidusskolas skolēniem, arī studentiem un visiem interesentiem, kuri vēlas pilnveidot valodas zināšanas. Lietotne var kalpot kā teorētisks palīgs skolotājiem, it īpaši tiem, kuri strādā diasporā vai māca latviešu valodu kā svešvalodu ārpus Latvijas.

Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1. janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem:

Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Izstāde "Sportiskās virsotnes"
Izstāde "Renesanse" Stalīdzānu bibliotēkā
Lāčplēša dienas un Latvijas valsts simtgades pasākumi Barkavas pagastā
Barkavas KN kolektīvi atsāk sezonu!

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

 
© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.