IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI! No š.g. 8.jūlija līdz 28.jūlijam Barkavas pagasta pārvaldes KASE SLĒGTA. Lietvede-kasiere atradīsies ikgadējā atvaļinājumā.

Valsts policijas veic preventīvus pasākumus ar mērķi informēt sabiedrību par drošību un veicamajiem pasākumiem, lai pasargātu sevi un savu īpašumu no noziedzīgiem nodarījumiem. Atver rakstu, lai iepzazitos ar tiem precīzāk

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka palikusi nepilna nedēļa, lai gada ienākumu deklarāciju par 2018. gadu iesniegtu tie nodokļu maksātāji, kam tas ir jāizdara obligāti līdz šī gada 3. jūnijam. Šogad tas ir jāizdara arī tiem iedzīvotājiem, kuriem saistībā ar progresīvās nodokļa likmes vai diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu ir radusies nodokļa starpība, kas jāpiemaksā valsts budžetā.

Lai pasažieriem ceļā būtu jāpavada mazāk laika, no 2019. gada 4. jūnija maršruta Nr.7044 Daugavpils–Madona autobuss, kas no Daugavpils autoostas izbrauc plkst.7.35, galapunktā pienāks plkst.10.35 (līdz šim pienāca plkst.11.10). Savukārt reiss Madonas autoostā tiks uzsākts plkst.14.30 (līdz šim tas tika uzsākts plkst.13.50), nemainot reisa noslēgšanas laiku galapunktā. Papildus tam tiks atcelts autobusa stāvēšanas laiks Viļānu autoostā un pieturvietā “Barkava”.

Informāciju iesūtija: Zane Plone, Sabiedrisko attiecību vadītāja, Valsts SIA Autotransporta direkcija.

Pirmdien, 27.maijā atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šogad piedāvāto programmu skaits, salīdzinot ar 2018. gadu, ir pieaudzis teju divkārt, un strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no gandrīz 800 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un pirmoreiz to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png

© 2015-2018 barkava.lv Visas tiesības aizsargātas.