BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

22.01.2016.jpg    2015.gada novembrī Madonas novadā tika izsludināts konkurss “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”.
    No Barkavas pagasta konkursam tika izvirzīta Barkavas pamatskola, kas jau arī iepriekšējos gados bija parūpējusies par skaistiem Ziemassvētku noformējumiem. Šogad tie papildināti ar figūru grupu “Sniegbaltīte un 7 rūķīši”, kas izvietoti skolas pagalmā.

 

80 kvadrātkilometru plašais Lubāna ezers un visa tā apkārtne ir dabas lieguma teritorija. Tā  izveidota, lai aizsargātu lielāko Latvijas mitrāja kompleksu. Ezers ar saviem krastiem ir unikāla vieta migrējošiem putniem un izcila ligzdošanas vieta īpaši aizsargājamām putnu sugām, piemēram, mazajam ērglim, jūras ērglim, zivju ērglim, ziemeļu gulbim un daudziem citiem.

    Madonas novada pašvaldība ir noslēgusi darbu pie pašvaldības grants ceļu izvērtēšanas un kritēriju izstrādāšanas, lai iekļautu tos Madonas novada lauku ceļu sakārtošanas programmā.

    24.novembrī Barkavas bibliotēka aicināja interesentus uz tikšanos ar fotogrāfi Ainu Karavaičuku. Fotomāksliniece pasākuma apmeklētājiem stāstīja par foto galeriju “Putni”, kura pagasta pārvaldes zālē skatāma jau no 12.novembra.

Šī gada 6.novembrī Saikavas tautas namā notika Madonas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pasākums “Tev, pirmsskolas skolotāj!”, kurā cildināja labākās pirmsskolas skolotājas. No Barkavas pirmsskolas izglītības iestāde "Ābelīte" nominācijai "Labākais pirmsskolas skolotājs 2015" bija pieteikta un apbalvojumu saņēma sagatavošanas grupas skolotāja Ruta Mugureviča.

Mandarīnu pušķu meistarklase
Barkavas egle iedegsies!
Māra Stiprā fotogleznu izstāde “Peonijas" Barkavas bibliotēkā
Ziemassvētku vecītis gaidīs pie Barkavas svētku egles
Apsveikuma kartiņu gatavošana
Ziemassvētku balle Barkavā
Barkavas KN koncerts „Balts brīnums Ziemassvētkos”
Svētku kino Barkavā „Circenīša Ziemassvētki”

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png