BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Ideja Barkavas pagasta teritorijas sakārtošanai

Ideja Barkavas pagasta teritorijas sakartosanaiJa Tev ir ideja Barkavas pagasta teritorijas sakārtošanai, lai uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti, padalies ar to un, iespējams, tieši tava ideja tiks realizēta.
2024. gada maijā Madonas novada fonds plāno izsludināt LEADER programmas konkursa pieteikumu 3.2. rīcībā “Dažādām paaudzēm izmantojama publiskā telpa”.

LEADER projektā paredzēts attīstīt āra teritoriju vai kopienas centru. Maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam 20 000 EUR. Projektu rezultāti atrodas lauku teritorijā, ne Madonas pilsētā. Projekta pieteikumus iesniedz pašvaldība. Projekta ietvaros tiek attīstītas pašvaldības īpašumā vai valdījumā esošas publiskas teritorijas.
Projekts paredzēts, lai veicinātu kopienu aktivitāti par atrašanos ciemos un pilsētās, par dažādu paaudžu iesaisti. Projekta satura apspriešanā iesaistīti konkrētās vietas iedzīvotāji. Šobrīd vēlētos sadarboties pēc principa “Trīs soļi līdz idejas īstenošanai”:
*) pirmais solis ideju iesniegšana, apkopošana (aprīlis).
*) otrais solis ideju izmaksu apzināšana (vai ieceres realizācija iekļaujas attiecināmo izmaksu summā).
*) trešais solis, kad aicināsim iedzīvotājus izvēlēties konkrētu ideju, ko īstenot Barkavas pagastā (maija otra puse).
Savas ieceres nelielu aprakstu (kur, ko darīt) lūgums iesūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniegt rakstiskā veidā Barkavas pagasta pārvaldē, Barkavas pagasta bibliotēkā vai Barkavas pagasta pastkastītē.
Projektā tiek atbalstīts: jaunu pamatlīdzekļu un programmnodrošinājuma iegādes un uzstādīšanas izmaksas, tādu publiskās ārtelpas atsevišķu labiekārtojuma elementu būvniecības izmaksas, kuru būvdarbiem nav vajadzīga būvniecības ieceres dokumentācija, jaunas būvniecības, būves pārbūves, būves ierīkošanas, būves novietošanas, būves atjaunošanas un būves restaurācijas izmaksas.

Pārvaldes vadītājs Barkavas pagastā
Aleksandrs Šrubs

Anketas lejupielādei.