BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Sīkdatņu izmantošana

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Par sīkdatņu izmantošanu

Mūsu mājas lapā izmanto sīkdatnes. Jūs varat uzzināt vairāk par sīkdatnēm, to izmantošanu un kontrolēšanas iespējām.

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat lietot sīkdatnes saskaņā ar šo Sīkdatņu paziņojumu. Proti, Jūs piekrītat veiktspējas/analītisko sīkdatņu izmantošanai turpmāk norādītajiem mērķiem. Ja Jūs nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, izslēdziet tās saskaņā ar šā Sīkdatņu paziņojuma norādījumiem, lai sīkdatnes no šīs mājas lapas nevarētu tikt ierakstītas Jūsu ierīcē.

Kāpēc man vajadzētu atļaut sīkdatnes
Sīkdatnēs ietvertā informācija tiek izmantota, lai uzlabotu pakalpojumus, piemēram:

  • Iespējot pakalpojumu, lai atpazītu ierīci un jums nevajadzētu ievadīt to pašu informāciju vairākas reizes viena uzdevuma laikā, piemēram, aizpildot tīmekļa veidlapu vai tīmekļa aptaujas lapu;
  • Atļaujot, lai video atskaņotājs darbotos pareizi
  • Nosakot, cik daudz cilvēku izmanto pakalpojumus, lai tos varētu vieglāk izmantot, un vai ir pietiekami daudz jaudas, lai nodrošinātu ātrumu; anonīmo datu analīze palīdz saprast, kā cilvēki mijiedarbojas ar dažādiem tiešsaistes pakalpojumu veidiem, lai mēs varētu tos uzlabot

Analītiskās sīkdatnes (utma, utmb, utmc, utmz) – barkava.lv izmanto Google Analytics rīku, lai statistikas vajadzībām iegūtu informāciju par tīmekļa vietnes unikālo apmeklējumu skaitu, katra tīmekļa vietnes apmeklētāja pavadīto laiku tīmekļa vietnē, noteiktu apskatītās tīmekļa vietnes sadaļas, u.tml. Vairāk informācijas par Google Analytics rīku un to izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama šeit.

AddThis sīkdatnes (atuvc, atuvs) – AddThis var saglabāt sīkdatnes Jūsu ierīces pārlūkprogrammā, kas nepieciešamas, lai dalītos ar barkava.lv tīmekļa vietnes saturu sociālajos tīklos (piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Flickr, u.tml.) vai lai izveidotu piekļuves statistiku. Šo sīkdatņu esamība, skaits un statuss var būt atkarīgs no tā, kā Jūs izmantojat attiecīgos sociālos tīklus pirms barkava.lv tīmekļa vietnes apmeklējuma vai tā laikā. Mēs Jūs lūdzam ņemt vērā šo sociālo tīklu sīkdatņu pārvaldības noteikumus attiecīgajās tīmekļa vietnēs. AddThis privātuma politika ir pieejama šeit.

Kā Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas?

Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu ierīces pārlūkprogrammā tiktu saglabātas šīs tīmekļa vietnes vai šajā Sīkdatņu politikā norādīto trešo personu nosūtītas sīkdatnes, Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu saņemšanas un saglabāšanas Jūsu ierīces pārlūkprogrammā. Lielākajai daļai populārāko pārlūkprogrammu var uzstādīt iestatījumus, kas atspējo sīkdatņu saņemšanu. Šie iestatījumi visbiežāk ir atrodami pārlūkprogrammu izvēlnes sadaļās “preferences” vai “opcijas”. Vispārīga informācija, kā mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus, ir pieejama šeit. Lūdzam ņemt vērā, ka, atsakoties no sīkdatņu saņemšanas, šīs tīmekļa vietnes darbība var tikt apgrūtināta vai tās saturs var nebūt Jums pilnībā vai daļēji pieejams.
Instrukcijas, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus populārākajām pārlūkprogrammām, ir atrodamas:

Firefox 2.0+ / 3.0+ / 4.0+/8.0+
Internet Explorer (IE) 9.0+
Internet Explorer (IE) 11.0+
Google Chrome
Safari
Opera

Mūsu mājas lapas vietnē tiek izmantotas šādas sīkdatnes ar šādiem glabāšanas termiņiem:

Sīkdatne

Domēns

Sīkdatnes tips

Glabāšanas ilgums

CONSENT

.gstatic.com

Trešās puses sīkdatne

2 gadi

__atuvs

www.barkava.lv

Pirmās puses sīkdatne

1 diena

_gat

.barkava.lv

Pirmās puses sīkdatne

1 diena

__atuvc

www.barkava.lv

Pirmās puses sīkdatne

2 gadi

_gid

.barkava.lv

Pirmās puses sīkdatne

2 dienas

_ga

.barkava.lv

Pirmās puses sīkdatne

2 gadi

8ed093e5f430acb44d48d68950e8d84c

www.barkava.lv

Pirmās puses sīkdatne

Sīkdatne ir derīga tikai esošās sesijas laikā un tiks izdzēsta līdz ar pārlūkprogrammas aizvēršanu.

 

* - Pirmās puses sīkdatnes tiek uzglabātas uz mūsu mājas lapas infrastruktūras. Tās iespējams atpazīt pēc mūsu mājas lapas domēna nosaukuma. Savukārt, trešās puses sīkdatnes nepieder mums un šādu mājas lapu domēna nosaukumi atšķiras no mūsu mājas lapas domēna. Trešās puses sīkdatnes arī var tikt saglabātas Jūsu ierīcē, no kuras pārlūkojat mūsu mājas lapu. Par šīm sīkdatnēm vairāk var uzzināt, apmeklējot attiecīgās trešās personas interneta vietni. Mēs izmantojam pārbaudītas un uzticamas trešās puses, kā arī regulāri sekojam trešo pušu darbībām, lai nodrošinātu pienācīgu Jūsu personas datu drošību.