BARKAVAS PAGASTA PĀRVALDE

Gajeju parejaŅemot vēra Valsts standarta prasības un to, ka ir izmainiīusies gājeju kustības apstakļi, ir konstatēts, ka esoša gājēju pāreja Barkavā nav nepieciešama.
Tadeļ Barkavā uz autoceļa P84 Madona- Varakļāni (km 29,35) tiek noņemtas ceļazīmes Nr. 535 un Nr. 536 "Gājēju pāreja".
Informāciju sniedza VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

181118. novembris Barkavā plkst. 10:00 Barkavas baznīcā sv. Mise par Barkavas pagastu, tā iedzīvotājiem, mūsu valsti Latviju, plkst. 17:00 Barkavas kultūras namā Barkavas kultūras nama pašdarbības kolektīvu uzvedums „Tur Laimiņa mūžu raksta”

1111Atzīmējot Lāčplēša dienu Barkavā, tiek aicināts ikviens pie Barkavas baznīcas, kur notiks svētku aizlūgums, jaunsargu solījums, gaismas ceļš un kopā būšana pie tējas krūzes.

Lāčplēša diena 11. novembrī pie Barkavas baznīcas plkst. 16:00 sv.Mise, Jaunsargu solījums, gaismas ceļš uz Brīvības cīnītāju atdusas vietu Barkavas Centra kapos,
kopīga tēja

Līdzi savas svecītes vai lāpas

8118. NOVEMBRĪ KINO Latviešu spiegu trilleris "SUFLIERIS", plkst. 18:00 Barkavas kultūras namā
1939. gada augusts. Padomju Savienība un Vācija pārsteidz pasauli, parakstot neuzbrukšanas vienošanos, kurā ietverts arī slepens protokols, kas nodod Baltiju un Somiju Staļina varā un ļauj Hitleram iebrukt Polijā. Pēc nedēļas sākas Otrais pasaules karš. Tajā brīdī tiek nogalināts Igaunijas militārā izlūkdienesta aģents, kurš vadīja pretpadomju spiegošanas departamentu. Kāds avots vēstī, ka nogalinātā vīra padotais, dubultaģents no Maskavas, bijis atbildīgs par slepkavību. Izlūkdienesta departamenta vadītājs norīko Fēliksu Kanguru, izlūkošanas aģentu, kurš pēc mīļotās sievietes traģiska zaudējuma dzīvo Helsinkos, atrast nodevēju. Atgriežoties dzimtenē, viņš visu uzmanību vērš uz trim galvenajiem aizdomās turētajiem, taču aizdomas izrādās nepamatotas. Izmeklēšana nonāk strupceļā.

Ieeja brīva
Finansē Barkavas pagasta pārvalde

2910 KONCERTS29. oktobrī plkst. 19:00 Barkavas KN
TN „Kalnagravas” deju kolektīvu koncerts VEDAM DANCI JŪSMĀJĀS
Ieeja bez maksas
Piedalās: SDK „SENČI”, SDK „LABĀKIE GADI”, VPDK „KALNAGRAVAS”, JDK „RESGAĻI”

 

27 1027. oktobrī plkst. 17:00 Barkavas kultūras nama rokdarbu telpā TIKŠANĀS PIE TĒJAS TASES AR ROKDARBNIECI MODRU IKNERI
Līdzi dūres lieluma cienasts.
Ielūdz: Sieviešu klubiņš „Avots”

Egita Kalnina19.oktobrī plkst.15.00 Barkavas bibliotēkā tematiska pēcpusdiena "Gruzijas ainavas". Ceļojuma iespaidos dalīsies Mārcienas bibliotēkas vadītāja Egita Kalniņa!
Gruzijas aizraujošās ainavas - kalni un lejas, brīnišķīgie ūdenskritumi un akmeņainās upes. Kontrastiem bagātās pilsētas - Tbilisi, Kutaisi un Batumi pie Melnās jūras. Teiksmainā Svanetija ar savu stāstu un dabas varenību. Un pats galvenais - viesmīlīgā gruzīnu tauta!
Laipni aicināti visi interesenti!

Planeta vasaraBarkavas bibliotēkā rudenī skatāma Ivandas Gailumas gleznu izstāde "Planēta Vasara". Košas, dzīvespriecīgas, reālistiskas ziedus un dabu atainojošas gleznas – īsts baudījums acīm, veldze dvēselei.
Kā saka pati autore: “Esmu vasaras bērns, dzimusi gandrīz pašos saulgriežos. Tāpēc arī tik ļoti mīlu visu, kas zied un smaržo. Tālu nav jāmeklē iemesls, kāpēc lielākā daļa no manis radītajām gleznām ir tik krāšņi uzziedējušas. Tikpat ļoti mīlu cilvēkus, kurus bieži salīdzinu ar ziediem - katram sava nokrāsa, aromāts. Zieds no apkārtējiem neko neprasa, vienkārši smaržo un izdaiļo pasauli. Ļoti gribētos, lai cilvēki rīkotos tāpat – dalītos, mīlētu un cienītu, pretī negaidot neko īpašu.

dzervenesDabas aizsardzības pārvalde (Turpmāk Pārvalde) atgādina, ka dzērveņu lasīšana Teiču dabas rezervātā atļauta tikai apkārtējos pagastos deklarētajiem iedzīvotājiem. Iedzīvotājiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Madonas novada Mētrienas un Barkavas pagastā, Jēkabpils novada Atašienes pagastā, Varakļānu novada Murmastienes un Varakļānu pagastā, ir atļauts lasīt dzērvenes, neizmantojot palīgierīces Teiču dabas rezervāta regulējamā režīma zonā 2022. gada 17., 18. septembrī un 24., 25. septembrī. Iedzīvotajiem jāņem vērā šādi nosacījumi:

Mandarīnu pušķu meistarklase
Barkavas egle iedegsies!
Māra Stiprā fotogleznu izstāde “Peonijas" Barkavas bibliotēkā
Ziemassvētku vecītis gaidīs pie Barkavas svētku egles
Apsveikuma kartiņu gatavošana
Ziemassvētku balle Barkavā
Barkavas KN koncerts „Balts brīnums Ziemassvētkos”
Svētku kino Barkavā „Circenīša Ziemassvētki”

               

novada_logo.jpg
 

avize_stars.gif

 
rsz_1.png
 
 
latvija-logo.png
 

logo-epak-transparent.png

 

LAD.jpg

 

logo_laukutikls.png